Узаконити перепланування у Києві

Узаконити перепланування в Києві

Узаконення перепланувань і реконструкція будівлі вважається серйозним процесом, який має на увазі необхідність збору певного пакету документів, а також отримання різного роду дозволів. Якщо людина грамотно і своєчасно не зможе узаконити певні дії, то обов'язково отримає штраф (а його сума, до речі, вважається неймовірно великий). Тому для здійснення запланованої перебудови свого будинку або квартири без затримок потрібно буде заручитися підтримкою компетентних фахівців, що працюють в нашій компанії. Завдяки нашому досвіду і практично навичкам гарантовано вийде узаконити перепланування квартири буквально за 14 днів. Серед документів потрібно свідоцтво про право власності, паспорт і РНОКПП.

Коли може знадобитися узаконення перепланування?

Питання, пов'язане з переплануванням приміщень, сьогодні вважається досить затребуваним і хвилює багатьох власників нерухомості. Перепланування, відповідна одній людині, може взагалі не влаштувати когось іншого. Тому варто регулярно проводити комплекс робіт, що стосуються зміни структури приміщення. Узаконити перепланування рекомендується ще до того, як почалися процеси безпосередньо перебудови і реконструкції.

Зазвичай ця послуга потрібна в самих різних ситуаціях. Мова йде про:

• перегородках: замінах як повної, так і часткової;
• отворах: їх розміщенні в стінах несе характеру (такі отвори також є повноцінною реконструкцією);
• об'єднання кімнати і кухні;
• збільшенні санвузла та житлової кімнати завдяки площі коридорів;
• об'єднання роздільного санвузла (стіна не є несучою і відсутній вентиляційний канал);
• фасадах: зміни в приміщеннях, які проводилися з вуличною боку.

Оформлення перепланування квартири - це розробка спеціальних паперів, які дозволяють проводити будівельно-ремонтні роботи, пов'язані зі зміною розмірів і параметрів приміщення, зі зміщенням опорних простінків, виконанням додаткових прорізів без порушення цілісності зовнішніх стін і опорних елементів будівлі.

Власникам приміщення в обов'язковому порядку знадобиться узаконити перепланування Київ. В іншому випадку в майбутньому у них не вийде розпоряджатися нерухомістю, укладати різного роду договору, змінювати і дарувати квартиру, а також виконувати інші дії.

Плюси звернення до нас

Щоб перепланування квартири дозвіл було отримано максимально швидко, від вас вимагається дзвінок в нашу перевірену компанію і призначенням дати і часу зустрічі, після чого співробітники зустрінуть на об'єкті і обговорять всі необхідні нюанси. Крім усього іншого, завжди можна скористатися безкоштовною консультацією, в ході якої клієнт отримає відповіді на будь-які питання.

Також потрібно розуміти, що вартість вищеописаної послуги може змінюватися в залежності від місця розташування будівлі, району. Попередньо буде укладено договір, в якому прописуються зручні способи оплати. Незважаючи на певні витрати, в подальшому ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір. Гарантується позитивний результат, а також значна економія часових ресурсів.

Як узаконити перепланування швидко і грамотно? Все просто: звертайтеся до нас і зможете особисто відчути такі переваги:

1. Професіоналізм і великий досвід роботи персоналу. Штат компанії включає в себе юристів, інженерів, проектувальників і людей, що відповідають за стабільність роботи сервісу. Кожен сумлінно виконує свої обов'язки і має реальний досвід в даній сфері.

2. Наявність сертифікатів на роботу. Залежно від конкретної діяльності, у фахівців є сертифікати, які ви можете отримати у нас в офісі.

3. Високі стандарти. Не потрібно стояти в чергах, кожному призначається конкретний час прийому. Нарешті не буде потрібно стояти простоювати днями біля державних інстанцій.

Обов'язково варто враховувати, що навіть власники самобуду, що не мають установчих документів, не зможуть здійснювати різні операції, а значить, відсутнє право розпорядження нерухомістю. Завдяки нашій команді оформлення документів займе мінімум часу. Звертайтеся!

Узаконити перепланування у Києві
від 5000 грн.
Строк: 14 днів
Результат: 100 %
Необхідні документи: Свідоцтво про право власності, паспорт, РПНОКПП
Замовити
Відгуки

Оцінка обладнання на балансі компанії для продажу