Технічний паспорт на нежитлове приміщення

Технічний паспорт на нежитлове приміщення

Нежитловими вважаються такі будівлі: промислові об'єкти, офісні або торгові центри, будь-які будови, які не призначені для проживання. Щоб провести будь-яку законну угоду з такою нерухомістю, слід замовити інвентаризацію, після якої буде видана офіційний папір, який розглядається. Техпаспорт – інформаційний документ, якій відображає стан і особливості приміщення чи будівлі. Він в собі містить опис вибраного об'єкту, із зазначенням його чіткого місцезнаходження, адреси, схеми з визначеними сторінками, поверховий план будівлі, інформацію про власника, інвентарну вартість. Техпаспорт оформляється після технічної інвентаризації (первинної або поточної).

Існує два основних види нерухомості, яка не призначена для проживання: громадські та виробничі об'єкти. Для кожного з цих двох типів потрібен особливий технічний паспорт.

При укладенні договору купівлі / продажу слід провести поточну інвентаризацію нерухомого майна, щоб переконатися в тому, що немає конструкційних змін, або виявити проведене раніше перепланування або реконструкцію.

Техпаспорт потрібен: в разі оформлення угоди купівлі / продажу, при реєстрації права власності на житло, перепланування, з метою оподаткування, інше.

Технічний план нежитлового приміщення

Тех. план - це такий папір, який потрібен для постановки на кадастровий облік нерухомого об'єкта, або внесення змін, що стосуються його, до Єдиного Державного Реєстру Нерухомості, а ще він знадобиться при реєстрації права власності.

Техпланом являється такий офіційний папір, в якому є внесені до Єдиного Державного Реєстру Нерухомості позначки, вказані відомості про приміщення, спорудження, будівлі, єдиний нерухомий комплекс, об'єкти незавершеного будівництва, які потрібні для держ. кадастрового обліку певного нерухомого об'єкта, а ще - відомості про частину або частини будівлі, приміщення, споруди, які вносяться до реєстру, якщо їм присвоєні кадастрові номери.

Технічний паспорт нежитлового приміщення, що необхідно для його отримання?

Цей документ може бути виданий ще до здачі об'єкта в експлуатацію, якщо будова лише зводиться. В такому випадку проводиться інвентаризація, яка називається первинною. Якщо такий офіційний папір оформлюється через різного роду зміни в технічному стані, тоді проводиться вже поточна інвентаризація, в якій фіксуються можливі реконструкції та переоснащення. Після всіх інвентаризаційних дій, на об'єкт оформлюється новий документ, старий залишається у власника, туди лише вноситься позначка про те, що він не дійсний. Будь-яким видом інвентаризації мають право займатися ті компанії, в яких фахівці пройшли сертифікацію.

Щоб отримати технічний паспорт у відповідних організаціях, слід надати такий пакет документації:

1) Документ (оригінал), який встановлює право на земельну ділянку (якщо такий є в наявності).

2) При необхідності - додаткова дозвільна документація.

3) Якщо є, то надаються документи проектного спрямування.

4) Старий паспорт БТІ (якщо проводиться поточна інвентаризація).

5) Документ (оригінал), що підтверджує право власності на нежитлове приміщення або будівлю.

6) Довіреність на людину, що представляє юридичну особу (у разі подання компанії за дорученням).

7) Документи, які засвідчують особу заявника (Індивідуальний Ідентифікаційний Код (ІІК) і паспорт громадянина).

8) На місці заповняється заява на проведення технічної інвентаризації.

Повний пакет документації може відрізнятися, залежно від ситуації, що склалася і потреби замовника. Тому звертайтесь до наших висококваліфікованих менеджерів, вони проконсультують та нададуть список документів, актуальний саме у Вашому випадку.

Після подачі всіх необхідних документів, компанія, що займається наданням послуг технічної інвентаризації, відправляє своїх фахівців на об'єкт, інженери проводять повний аналіз приміщень, після чого, клієнт отримує завірений печаткою прошитий техпаспорт на нерухомість. До нього ще додається кваліфікаційний сертифікат, якщо потрібно, ще може бути видана завірена копія документа.

Кадастровий паспорт нежитлового приміщення

Дуже часто виникає плутанина, в яких саме випадках знадобиться кадастровий паспорт, а в яких кадастрова виписка. Це досить просто визначити! Адже в виписці наведені повні дані про приміщення, в тому числі і координатні точки, адреса, інше, а в паспорті вказані всі унікальні якості об'єкта нерухомого майна. А це означає, що виписка - це більш детальна версія паспорта. Щоб не помилитися, варто чітко розуміти для чого буде потрібен документ, і тоді фахівець, або навіть Ви самостійно, зможете зрозуміти, який саме вид офіційних паперів Вам знадобиться.

У яких випадках обов'язково потрібно оновити БТІ паспорт?

Хоч технічний паспорт і не має певного терміну придатності або дії, але після реконструкції або перепланування, в обов'язковому порядку слід зробити оновлення документа.

Наша команда професіоналів із задоволенням надасть свої послуги технічної інвентаризації нерухомості, яка не призначена для проживання, і в максимально короткі терміни після аналізу, Ви отримаєте технічний паспорт. Ми працюємо як з фізичними особами, так і з юридичними, у нас є всі сертифікати та дозволи на ведення своєї діяльності. Вам потрібно невідкладно надати провести інвентаризацію на найвищому рівні, і отримати коректно оформлений техпаспорт на нежитлову нерухомість? Тоді звертайтесь в нашу організацію, ми Вас не підведемо!

Якщо Вам потрібно швидко і якісно оформити техпаспорт на будинок, квартиру, офісний / торговий центр, окреме приміщення, або іншу нерухомість, звертайтеся до наших привітних і професійних консультантів, Ви без сумнівів, з першої ж розмови захочете з нами співпрацювати. Процес виробництва технічного документа на нерухоме майно будь-якого напрямку, буде в рази швидше і дешевше, в порівнянні з державними БТІ. При всьому при цьому, не потрібно буде стояти в кілометрових чергах, самостійно збирати величезний пакет документів (половина з яких і зовсім не потрібна буде в підсумку). Залишайте свою заявку будь-яким зручним для Вас способом, і наші фахівці самі зв'яжуться з Вами та оформлять виїзд на об'єкт в певний день і час. З нами зручно і швидко, переконайтеся в цьому на власному досвіді!

Технічний паспорт на нежитлове приміщення
Офіс, Магазин, Адміністративна будівля, Кафе
1000 грн.
від 600 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат: Технічний паспорт БТІ
Необхідні документи: Свідоцтво про право власності, паспорт замовника
Замовити
Відгуки

Довідка з БТІ + техпаспорт на нежитлове приміщення (довідка про можливість розділу)