Технический паспорт на квартиру- оценка нотариуса в Киеве

Технічний паспорт на квартиру

Ставши щасливим власником затишної квартири в тільки що побудованому будинку, щоб узаконити своє право на володіння нерухомим майном, доведеться пройти реєстрацію в спеціальних комунальних та державних організаціях. Одним з найбільш важливіших офіційних паперів для офіційного визнання володінням об'єкта суб'єктом є технічний паспорт на нерухомість.

Техпаспорт - документ, в якому є вичерпна інформація про приміщення, щоб отримати ці дані, проводиться інвентаризація. У ньому може бути вказаний як розмір об'єкта, так і всі його характеристики. Все залежить від того, для яких потреб він необхідний.

Техпаспорт на квартиру, де він видається?

Новий документ можна досить швидко замовити, причому за розумною ціною, якщо звернутися в нашу компанію. Отримати техпаспорт на квартиру можливо, звернувшись до спеціальних органів, як приватних, так і комунальних. Ще в 2013 році Міністерство регіонального розвитку, житлово-комунального господарства та будівництва України дозволило випускати і видавати тех. паспорта БТІ з приватною формою власності. Найбільш важливим фактором при виборі компанії з видачі документації технічного спрямування є наявність всіх дозвільних паперів на право займатися своєю діяльністю.

В яких випадках знадобиться паспорт на квартиру?

Незважаючи на те, що техпаспорт на квартиру України не є підтверджуючим право власності документом, він буде необхідний в таких випадках:

1) Якщо квартира є запорукою при іпотеці або кредитуванні.

2) При узаконенні реконструкції, переплануванні або збільшенні площі.

3) У випадку приватизації.

4) Вступ до права володіння після успадкування.

5) Проведення купівлі-продажу квартири.

6) Після того, як багатоквартирний будинок буде побудований, або перед завершенням будівельних робіт, громадянин, який бажає отримати право власності нерухомості, може замовити інвентаризаційні дії організації з ліцензією, і отримати техпаспорт житлового або нежитлового приміщення з метою особистої експлуатації.

Що таке технічний паспорт квартири?

Техпаспорт - документ, що має інформативно-довідковий напрямок, він містить повну характеристику квартири, або іншого нерухомого майна. У даній документації повинні бути чітко описані відомості про об'єкт, без неоднозначного тлумачення, виправлень, щоб дані були зрозумілі як для простих громадян, так і для фахівців в цій сфері.

Основна інформація, яка вказується в тех. паспорті на нерухомість:

- Визначення ​​інвентарної вартості, інвентаризаційного і кадастрового номера.

- Відомості про наявність каналізації, водопроводу, газопостачання, різного роду інженерних комунікацій (для приватного будинку).

- Дані про матеріали обробки, товщину стін, опис технічного стану елементів і самої площі.

- Дата капітального ремонту або перепланування (якщо проводилися), спорудження об'єкта. Іноді буває так, що визначити точну дату зведення просто неможливо, через старість будівлі, в таких випадках ставиться позначка, що будівництво закінчилося раніше 1917 року.

- Лінійні розміри з прив'язкою на місце розташування будинку.

- Поверховість.

- Житлова та загальна площа, площа приміщень підсобного і сантехнічного призначення.

- Адресне розташування. Документ повинен містити повну адресу, з обов'язковим зазначенням вулиці і номера будинку. Будь-які виправлення або скорочення в паспорті не допускаються.

Оформлення техпаспорта на квартиру

Після проведення інвентаризації при введенні в експлуатацію будинку, видається технічний паспорт, або ж робляться відмітки у вже наявному документі при плановій інвентаризації, у випадку проведення реконструкції або перепланування. Регламент житлового Законодавства України передбачає планові інвентаризації кожні п'ять років.

З огляду на всі особливості, слід чітко розуміти, що виготовлення техпаспорта на квартиру вимагає максимальної відповідальності і компетентності, лише грамотні фахівці зможуть все коректно зробити і допомогти клієнту. Життя непередбачувана штука, так що, наявність правильно оформлених документів на нерухоме майно дозволить уникнути безлічі проблем в майбутньому. Це дуже актуально для України, особливо це важливо через внесення регулярних змін в законодавчі норми нашої країни.

Вам потрібен техпаспорт на квартиру, ціна на який буде прийнятною, терміни стислими, а якість виконання найкращою? За кваліфікованими послугами БТІ звертайтеся в нашу компанію, професійні менеджери проконсультують Вас з усіх питань, в тому числі про те, скільки коштує техпаспорт на квартиру, і оформлять заявку на відвідування об'єкта інженерами найвищої категорії, у зручний саме для Вас час!

Відновлення документів БТІ на квартиру

Не кожна людина в наш час має у власності нерухоме майно, але якщо Ви - один з щасливих володарів, то пам'ятайте, документ на право власності зберігайте в доступному для Вас в будь-який час місці, в тому числі і паспорт на квартиру. Адже часто трапляється так, що саме найбільш цінні папери серйозно пошкоджуються або зовсім губляться. І тоді Ви не маєте документального підтвердження того, що певна нерухомість належить Вам, а не комусь іншому.

Зазвичай, потреба у відновленні документів розглянутого типу з'являється тоді:

  1. Коли технічний паспорт квартири, вартість якого невисока, а важливість вагома, зіпсований. Якщо він зовсім трохи пошкоджений, то нічого страшного, а якщо у нього порушена цілісність, є нечитабельними символи і букви, то він автоматично стає недійсним, і втрачає свою важливість. Найбільш поширена причина псування - вплив вологи або вогню.
  2. Коли техпаспорт на нерухоме майно не знайдений або вкрадений разом з іншими паперами. На жаль, паспорт на квартиру теж можуть вкрасти, особливо, якщо він лежить разом з грошима та іншою важливою ​​документацією, просто злодії не хочуть витрачати час на те, щоб розібратися що до чого. Але буває і так, що цінні для Вас папери, які для інших не мають цінності, крадуться, щоб насолити. Як правило, роблять таке родичі, з якими відбувається суперечка з приводу майна.
  3. Коли техпаспорт на квартиру був просто загублений. Це найбільш поширений випадок, при якому потрібне виготовлення нового паспорта на заміну старого, як правило, це трапляється при постійних переїздах з місця на місце. Ще досить поширеною причиною втрати документа є забудькуватість людини, вона може забувати свої речі в магазині, громадському транспорті, на вулиці, у власній квартирі або будинку, іноді речі кладуться туди, що шукати там навіть в голову не прийде.

З якої б причини Вам не знадобилося відновлення/заміна технічного паспорта на квартиру, будинок, або інший об'єкт нерухомого майна, звертайтесь до нас, Ви зможете замовити техпаспорт на квартиру в найкоротші терміни.

Види технічних паспортів

Після того, як будівництво в багатоквартирному будинку завершено, слід провести первинні інвентаризаційні заходи, під час їх фіксуються всі характеристики, які і вносяться в спеціальний документ (техпаспорт). Пам'ятайте, що лише після пред'явлення забудовнику технічного паспорта, може починатися реєстрація прав на власність. Ці папери зберігаються до тих пір, поки в квартирі не буде проведено капітальний ремонт, після цього дані про зміни вносяться в паспорт. Ще необхідно звернути увагу на те, що реконструкцію і всі види перепланування, на законних підставах можна проводити після отримання дозволу у БТІ органах. Вже після проведення змін, призначається вторинна інвентаризація.

Документи, які слід пред'явити перед оформленням техпаспорта:

- проектна документація, по якій фахівці проводили планування приміщення;

- при здійсненні вторинної інвентаризації знадобиться старий технічний паспорт;

- підтверджуючий право власності документ;

- довіреність, якщо інвентаризація замовляється довіреною особою, а не власником;

- ідентифікаційний номер платника податків та паспорт;

- заяву на проведення інвентаризаційних заходів.

Чому слід вибрати з безлічі компаній саме нас:

  1. Ми завжди прислухаємося до своїх клієнтів.
  2. Пропонована нами документація відповідає всім державним і законодавчим стандартам України.
  3. Кожен наш співробітник має найвищий рівень кваліфікації та професіоналізму.
  4. Маючи серйозний досвід, ми виконуємо свою роботу якісно і швидко.

Техпаспорт на квартиру, ціна

Якщо Вам потрібен техпаспорт на квартиру, вартість можуть підказати наші привітні і компетентні менеджери. Звертайтеся будь-яким зручним способом і замовляйте кваліфіковані послуги з оцінки майна або оформлення технічного паспорта!

Технический паспорт на квартиру- оценка нотариуса в Киеве
Квартира, Кімната
від 500 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат: Технічний паспорт БТІ
Необхідні документи: Свідоцтво про право власності, паспорт замовника
Замовити
Відгуки

Як оцінити акції підприємства? ТОВ, ВАТ, ЗАТ, ПАТ.