Технічний паспорт на гараж

Технічний паспорт на гараж

Техпаспорт на будь - яку нежитлову будівлю або приміщення - документ, в який занесені такі дані: площа, розміри, інформація про переобладнання будівель або приміщень, все це визначається шляхом проведення інвентаризаційних заходів. Такі дії являють собою комплекс спеціальних робіт по виміру і обстеженню приміщення / будівлі в цілому, для визначення стану і занесення точних технічних даних в паспорт БТІ. Крім цього, в процесі інвентаризації, всі зміни, які були зроблені без дозволу у відповідних органах, повинні бути обов'язково вказані в техпаспорті.

Незалежно від того, для якого приміщення або будівлі, не призначеного для проживання, потрібен паспорт, в цьому документі повинні бути обов'язково такі дані про параметри: кількість кімнат і поверхів, площа окремих приміщень і загальна площа, інвентаризаційна вартість об'єкта нерухомості (якщо її визначення необхідно ), матеріали, з яких виконані внутрішні перегородки і стіни. Якщо під час тех. інвентаризації будуть виявлені будь-які зміни, то доведеться подбати про отримання нового технічного паспорта на будинок або приміщення.

Комерційна або нежитлова нерухомість ділиться на 2 види:

- виробнича;

- суспільна.

А це означає, що і документація буде відрізнятися. Кожен власник, під час укладання договору купівлі-продажу зазвичай повинен провести інвентаризацію об'єкта, щоб упевнитися у відсутності змін в плануванні, або ж виявити такі.

Документи на гараж

З огляду на те, що гараж є нерухомим майном, яке господар може продати при бажанні, перебудувати, подарувати або залишити у спадок, для оформлення одної з цих дій, слід оформити технічний паспорт БТІ. Цей вид документації видається на абсолютно всю нерухомість (як житлову, так і нежитлову), що знаходиться в комунальній, приватній або будь-який іншій власності. Без технічного паспорта нереально на законних підставах зробити якусь операцію з квартирою, будинком, гаражем, або будь-яким іншим об'єктом.

Кадастровий паспорт на гараж

Через те що гараж вважається невіддільною складовою земельної ділянки, на якому він знаходиться, при замовленні паспорта на гараж, доведеться зробити і кадастровий паспорт на землю. Звичайно, на сьогоднішній день немає прямої вимоги, мати такого роду документацію для гаража, але кожен власник обов'язково повинен мати тех. паспорт і поставити на облік свою нерухомість. Тільки тоді власник може звернутися до відповідних органів із заявою про отримання спеціальної виписки. Інакше отримати кадастровий паспорт буде неможливо. Якщо Ви хочете дізнатися, як отримати кадастровий паспорт на гараж, звертайтеся до наших кваліфікованих інженерів-консультантів, вони Вам підкажуть і дадуть відповіді на всі запитання.

А де ж можна замовити технічний паспорт для гаража?

Розглянуті офіційні папери можна замовити в організації, яка займається видачею техпаспортів після інвентаризації. Раніше можна було це зробити тільки в комунальних БТІ, де завжди величезні черги і потрібно довго чекати, щоб оформити документ. Тепер немає ніяких обмежень, а це значить, що можна звертатися і в приватні компанії, головна умова - щоб у них були всі дозвільні документи на професійну діяльність такого роду.

Ми пропонуємо своїм вельмишановним клієнтам весь комплекс послуг, пов'язаний з проведенням інвентаризації (як поточної, так і первинної) і оформленням техпаспортів на всі види нерухомого майна. Ми робимо все для того, щоб наші послуги були доступними, надані в максимально короткі терміни і на найвищому якісному рівні.

Процедура оформлення паспорта на гараж

Власник нерухомого майна звертається до приватного або комунального БТІ із заявою, підкріплює його такою документацією:

1) Документами, що встановлюють право власності на землю (якщо є такі).

2) Довідкою з гаражного кооперативу (якщо гараж - не окремо розташована будівля) в трьох примірниках.

3) Старим паспортом (для проведення інвентаризації поточної) і планом гаража.

4) Договором про придбання, свідоцтвом про право власності, інше.

5) Індивідуальним ідентифікаційним кодом платника податків, паспортом власника.

У тому випадку, якщо знадобиться паспорт на щойно збудований окремий гараж (поза кооперативу), то потрібні такі документи:

- Спеціальний дозвіл на будівництво гаража (рішення або повідомлення виконкому про початок будівельних робіт).

- Розпорядження міських органів про присвоєння гаражу адреси.

- Правовстановлюючий документ на земельну ділянку (якщо є такий).

- Довіреність, ідентифікаційний код платника податків і паспорт довіреної особи, в разі представництва за довіреністю.

- Ксерокопія і оригінал ідентифікаційного коду власника.

- Оригінал і копія паспорта власника.

Офіційні папери, які будуть потрібні для проведення інвентаризаційних заходів на новозбудованому гаражі в кооперативі:

Довідка від голови кооперативу про членство власника в цій організації.

- Якщо є - правовстановлюючий документ на ділянку землі.

- Паспорт, ідентифікаційний код довіреної особи і довіреність, якщо представництво за довіреністю.

- Свідоцтво про реєстрацію кооперативу.

- Паспорт та індивідуальний ідентифікаційний Код Платника податків власника.

Вищевикладені списки носять умовний і інформативний характер, в залежності від ситуації, перелік документів може змінюватися, тому наш консультант озвучить весь необхідний список саме у Вашому випадку.

Після того, як замовник отримує всю інформацію, менеджер узгоджує час, коли можна буде приїхати фахівцям на об'єкт, щоб зробити дослідження і всі виміри. Після проведення інвентаризації, власник гаража або його довірена особа отримує прошитий і завірений відповідним чином паспорт.

Пам'ятайте, що хоч і не має терміну давності або дії техпаспорту, його обов'язково слід оновлювати після реконструкції або перепланування приміщення чи будівлі, незалежно від їх призначення.

Наша дружна команда професіоналів із задоволенням виконає взяті на себе зобов'язання щодо проведення експертної інвентаризації та виробництва тех. паспорта. Компетентність кожного співробітника і конкурентні ціни неодмінно порадують Вас, звертайтеся, і переконайтеся в цьому на власному досвіді!

Технічний паспорт на гараж
Гараж, Паркінг
700 грн.
від 500 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат: Технічний паспорт БТІ
Необхідні документи: Свідоцтво про право власності, паспорт замовника
Замовити
Відгуки

Оцінка землі в Київській області в Борисполі