Техпаспорт БТІ

Техпаспорт БТІ

Для того щоб оформити всілякі угоди з нерухомістю, обов'язково необхідний технічний паспорт БТІ. В даному документі є інформація про стан споруд і приміщень. Кожна людина повинна чітко розуміти і знати, що він собою являє, а також як можна замовити технічний паспорт БТІ.

Техпаспорт БТІ - документ, який носить в собі інформацію довідкового характеру про фактичний стан нерухомого майна, якщо точніше: про технічні характеристики фундаменту і покрівлі, товщину стін, капремонту, дату побудови, про кількість поверхів і яка площа. Проводиться він як на окремі приміщення, так і на будову в цілому. Також слід розуміти, що даний вид документа - це не папір на право власності на нерухомий об'єкт.

В яких випадках може бути необхідний паспорт БТІ на будинок

Дуже часто трапляється так, що людині потрібно дізнатися, скільки коштує техпаспорт БТІ, та й взагалі, коли він потрібен? Ось найпоширеніші причини, за якими звертаються не тільки до державних установ, а й приватних:

- У разі поділу майна на частки або успадкування нерухомого майна.

- Щоб зробити виписку з Державного Реєстру.

- При приватизації приміщення або будівлі.

- Якщо планується реконструкція або перепланування певного об'єкта.

- Якщо змінилися Законодавчі вимоги до оформлення технічних паспортів.

- Інвентаризація первинна.

- У разі втрати техпаспорта з БТІ.

- При необхідності провести реєстрацію права власності на житлову або нежитлову нерухомість.

Якщо Вас цікавить технічний паспорт БТІ, як його отримати, то Ви можете про це дізнатися у наших висококваліфікованих фахівців, які дуже професійно, і на зрозумілій мові проконсультують з усіх питань.

Паспорт БТІ на нерухомий об'єкт, процедура виробництва

Хоч розглянутий документ і не є правовстановлюючим, він все одно грає дуже велику роль в процесі оформлення угод, що стосуються нерухомості. У ньому є технічні особливості, стан і характеристики об'єкта.

Замовляти паспорт має право суб'єкт, з довіреністю повноправного представника, або ж власник (юридична або фізична особа). Для отримання технічного паспорта БТІ у Києві в максимально короткі терміни і за розумні гроші, звертайтесь в нашу компанію. Кожен наш співробітник постійно вдосконалюється, проходить спеціальне навчання і регулярно відвідує тренінги по розширенню своїх професійних знань. Приходячи на об'єкт, профі роблять необхідні дії: вивчають юридичну і технічну документацію, після чого вимірюють площу. В результаті підрахунку площ і аналізу, проведеного фахівцем, всі необхідні дані будуть внесені в затверджену форму.

Після того, як пройшла повна інвентаризація, заводиться інвентарна справа по первинній інвентаризації, або ж відбувається внесення до існуючого, якщо це поточний перерахунок. Замовник отримує від нас новий офіційний папір, в якому вказані всі параметри, і можливі зміни об'єкта.

Наша фірма зробить все на дуже якісному ріні, із застосуванням сучасного обладнання для вимірювання та інноваційних підходів. Завдяки постійному аналізу ринку послуг, ми формуємо конкурентні ціни, які порадують своєю демократичністю кожного хто звернувся. Для того щоб дізнатися вартість БТІ, звертайтесь до наших привітних консультантів!

Технічний паспорт БТІ на приватний будинок

Абсолютно кожен власник будинку повинен своєчасно вносити зміни в план свого нерухомого майна. Ми пропонуємо високоякісні послуги в цьому непростому напрямку, але дуже потрібному. Наші сертифіковані фахівці, в максимально короткі часові терміни проведуть інвентаризаційний аналіз і зроблять техпаспорт на будинок. А він неодмінно знадобиться, якщо Ви захочете його залишити комусь у спадок, подарувати або продати.

Техпаспорт на квартиру

З самого початку, забудовник багатоквартирного будинку замовляє техпаспорт на всю будівлю, а вже після цього слід оформити на квартиру паспорт БТІ, вартість якого може серйозно відрізняться, залежно від нюансів. Адже без цього офіційного паперу, легально провести якусь операцію з нерухомістю просто нереально.

Основна відмінна риса документації такого виду на квартиру - максимальний термін дії, він не повинен бути більше п'яти років. Пояснюється це тим, що план квартири повинен на сто відсотків збігатися з реальною плануванням. Перед продажем квартири, важливо зробити поточну інвентаризацію, інакше новий власник за невідповідність задокументованих даних з фактичною плануванням, може отримати штраф.

Технічний паспорт на нежитлові будівлі

Варто враховувати перед оформленням, що будівлі, не призначені для проживання, діляться на два типи: громадські та виробничі. А це означає, що форми документів для цих двох видів відрізняються між собою.

Відносно новобудов, отримати довідку на нежитлову нерухомість можна тільки після введення в експлуатацію будинку. Відразу ж після введення проводиться первинна інвентаризація всіх приміщень і заповнюється документація на об'єкт. Якщо були проведені будь-які зміни технічного стану, наприклад, реконструкція, то знову проводиться інвентаризація, яка називається поточною. Власник об'єкта отримує новий і старий паспорт, в старому вказується інформація про те, що він втратив силу такого-то числа.

 Ми однаково успішно можемо працювати як з юридичними особами, так і з простими громадянами. Наша компанія має всю потрібну дозвільну документацію для оформлення угод на нежитлову власність і проведення інвентаризаційних дій нежитловий власності. Звертайтеся, і переконуйтеся в цьому особисто!

Технічний паспорт на гараж

Не так давно, документи такого плану виробляли виключно БТІ, що знаходяться в комунальній власності. На сьогоднішній день, можна звернутися в приватні організації, за результатами роботи яких, видається офіційний документ, що має юридичну силу в Україні.

Для отримання технічного паспорта на гараж, слід подавати цей перелік документації:

а) старий план гаража;

б) папери, що підтверджують право власності на гараж;

в) довідку з гаражного кооперативу (якщо гараж - не окремо розташована будівля) в трьох примірниках;

г) ІПН (ідентифікаційний податковий номер) і паспорт;

д) документи, що підтверджують права на землю.

Після всіх проведених робіт фахівців, виготовляється техпаспорт гаража. Він видається власнику, і зберігається до наступної інвентаризації, яка передбачена чинним Законодавством України.

Тонкощі виготовлення і видачі техпаспорта БТІ

На сьогодні, в Україні виробляються технічні інвентаризаційні документи на нерухомість як приватними компаніями, які мають спеціальні сертифікати, так і комунальними службами. Це дає можливість серйозно зменшити черги, скоротити терміни оформлення всіх офіційних паперів, зробити саму процедуру більш простою і прозорою. Але найбільш вигідним для простих людей стало те, що вартість процедури переоформлення зменшилася. Плюс видача документів вже не прив'язується до місця знаходження і регіону знаходження майна нерухомого плану.

Видача техпаспорта на нерухоме майно

Документація виготовляється в таких випадках:

- в момент приватизації нерухомості;

- при оформленні прав спадщини;

- в разі необхідності розділити майно на кілька частин;

- в процесі реєстрації права власності;

- при внесенні реконструкції або перепланування в папери технічного напряму (називається такий вид послуг поточною інвентаризацією);

- в разі оформлення первинного права власності на новий нерухомий об'єкт (первинної інвентаризації).

При оформленні договору купівлі-продажу, техпаспорт - найважливіший документ, який має дуже велику вагу. Адже саме в ньому є всі технічні дані про стан загальної площі, розташування і розміру кімнат, або будівлі в цілому.

Часто БТІ паспорт плутають з паспортом об'єкта (технічного стану споруди або приміщення), який має в своєму складі дані про матеріал споруди і габарити нерухомості. На відміну від техпаспорта на будинок або квартиру, він видається на весь об'єкт, який будується, а може бути і для окремих кімнат, наприклад, приміщення під офіс в багатоквартирному будинку має такі документи.

Спосіб отримання технічної документації

Оформлення паспорта БТІ на об'єкт може замовити тільки людина або організація, що володіє нерухомим об'єктом. Або ж громадянин, який має грамотно складену довіреність, що дає право оформляти папери такого роду. Техпаспорт повинен бути оформлений з урахуванням всіх законодавчих тонкощів. Саме з цієї причини, вже перед збором пакету документації слід звертатися тільки в професійні фірми. Якщо Вас цікавить вартість послуг БТІ найвищого рівня, то зв'язуйтесь з нашими менеджерами, вони проконсультують і допоможуть все правильно оформити в найкоротші терміни і зробити все законно, з урахуванням всіх особливостей саме Вашого випадку. Якщо треба швидко вирішити всі питання і отримати на руки документ, обов'язково звертайтесь до нас!

Термін дії офіційних паперів БТІ

Більшість фірм, що видають техпаспорта вказують на своїх сайтах і проспектах, що тех. паспорта мають безстрокову дію. Це не так! Не варто забувати про відносне старіння технічної інформації. Якщо Ви плануєте провести перепланування в будинку або квартирі, слід обов'язково звернутися до професіоналів і замовити проведення інвентаризаційних дій. Адже дані після зміни простору, автоматично застарівають.

Як тільки надійде до нас заявка від замовника, до нього буде спрямований працівник фірми в зручний час, він проведе інвентаризацію Вашого об'єкту і внесе кожен з параметрів в офіційну форму. На основі цієї форми й складається весь документ. Якщо технічний паспорт оформляється на щойно збудований нерухомий об'єкт, то він видається замовнику, в разі повторної інвентаризації, в уже існуючий документ вносяться поправки і замітки. Вартість технічного паспорта БТІ і надання інших послуг нашої компанії, розраховується відповідно до індивідуальних нюансів в окремо взятому випадку і в певний час, так що звертайтеся особисто, і отримуйте документ в найкоротші терміни!

Техпаспорт БТІ
700 грн.
від 500 грн.
Строк:
Результат:
Необхідні документи:
Замовити
Відгуки

Оцінка нерухомості: як замовити оцінку квартири для суду?