Оцінка водного транспорту (судно)

Оцінка водного транспорту (судно)

Звичайно, найбільша увага компаній, що займаються експертною оцінкою майна, на сьогоднішній день прикута до наземних транспортних засобів, так як багато українців мають автомобілі в особистому користуванні, а також, багато хто хоче їх купити. Менша кількість громадян володіє водним транспортом, але є і такі, які бажають його придбати незабаром. При цьому щоб оформити угоду купівлі / продажу, обов'язково необхідно зробити оцінку.

Оцінка водного транспорту та інших транспортних засобів, принципи

Замісний принцип передбачає врахування купівельної поведінки на ринку, він полягає в тому, що на покупку транспортного засобу не витрачатиметься більше ніж мінімальна вартість такого ж ТЗ, наявного на ринку.

Принцип корисності передбачає такий варіант, що транспортний засіб (ТЗ) має вартість в тому випадку, якщо він буде корисний потенційному споживачеві або покупцеві (в залежності від виду операції). Під корисністю мається на увазі здатність відповідати потребам людини, яка хоче купити ТЗ, або споживача протягом певного часового відрізку.

Принцип пропозиції / попиту визначає різницю між попитом і пропозицією на схожий автомобіль, човен, яхту, гідроцикл, інше. Під час проведення оцінки за таким принципом, враховуються коливання цін на ринку на подібні варіації ТЗ, а також інші фактори, які можуть викликати зміну в співвідношенні пропозиції і попиту на схожий транспортний засіб.

З огляду на той беззаперечний факт, що немає однакових транспортних засобів, то в процесі аналізу, фахівець визначає вартість виходячи з трьох найголовніших показників, які можуть прояснити ситуацію:

а) комплектація;

б) пробіг;

в) стан.

Якщо Вам потрібна оцінка водного транспорту в столиці України, або будь-якого іншого засобу пересування, то звертайтесь в нашу компанію. Наші високопрофесійні оцінювачі зможуть виконати свою роботу в максимально можливі короткі терміни, звичайно, якщо у Вас є всі необхідні для цього документи.

Оцінка яхт, інших плавзасобів, особливості та тонкощі

Послуги оцінки водного транспорту включають в себе: оцінку човнів, кораблів, яхт, катерів, морських і річкових суден.

Якщо говорити про терміни, то водний транспорт-це вид транспорту, який може перевозити пасажирів або вантажі по водним шляхам , як по природним (озерам, річкам, морям і океанам), так і по рукотворним, створеним штучним шляхом (водосховищам і каналам) . Основний водний транспорт-судно.

Судно по військово-морському словнику класифікується як плавальний засіб, що застосовується в ролі транспортного, а згідно МППСС (Міжнародним Правил Попередження Сутичок Судів), терміном «судно» позначаються всі типи плавзасобів, включаючи: гребні човни, екранольоти, на повітряній подушці, водні велосипеди , гідроцикли, і інші. Оцінка судна - один з найпопулярніших видів оцінювання, стосовно водного транспорту в нашій компанії, так що наші фахівці знають всі тонкощі цього напрямку, звертайтеся, і переконайтеся в цьому на власному досвіді.

Ще водний транспорт ділитися з вигляду використовуваних для пересування акваторій на:

 - морський транспорт (здійснює різного виду перевезення по морям і океанам);

- річковий транспорт (здійснює перевезення не тільки по річках, але і озерах, а також, по найбільшим в світі озерам, наприклад, Каспійському морю).

Незалежна експертна оцінка човнів, катерів, кораблів, барж, яхт, інших судів необхідна для того, щоб можна було без коливань прийняти управлінські рішення, що стосуються визначення заставної вартості водного транспорту, його оренди, головна мета- забезпечення безпеки фінансового плану.

При перереєстрації або відчуженні водного (човнового) транспорту (човнів, гідроциклів, яхт, катерів та інших катерів такого виду), господар повинен в обов'язковому порядку сплатити п'ятивідсотковий податок. Він розраховується, виходячи із суми, яка вказана в договорі купівлі / продажу, але не нижче середньої ринкової вартості (її визначає оцінювач).

Щоб не було ніяких непередбачених затримок і простоїв, громадянин, якому необхідна оцінка яхт в Києві, повинен підготувати такий перелік документів:

  1. Дані про власника. Для юридичних осіб: бухгалтерська довідка про наявність на балансі компанії плавзасобів із зазначеною датою поставки на бухгалтерський облік, копія свідоцтва про державну реєстрацію, інформація про залишкову і початкову ціну. Для фізичних осіб: копія довідки з ідентифікаційним номером, копія паспорта.
  2. Акт технічного стану, якщо плавальний засіб не придатний до експлуатації, ще вказується пошкодження і їх характер.
  3. Завірена копія судового квитка.
  4. Завірена копія сертифіката малого судна.
  5. Завірена копія свідоцтва про придатність судна до плавання, якщо судно на плаву.
Оцінка водного транспорту (судно)
Яхта, катер, лодка
від 500 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат: Офіційний документ - звіт про незалежну оцінку
Необхідні документи: Свідоцтво про право власності на судно
Замовити
Відгуки

Як оцінити акції підприємства? ТОВ, ВАТ, ЗАТ, ПАТ.