Оцінка для оренди комунальної чи державної нерухомості

Оцінка для оренди комунальної та державної нерухомості

У наші дні, послуги з оцінювання нерухомості різного спрямування дуже затребувані. Для найбільш зручної і ефективної роботи,  фахівці ділять об'єкти на дві категорії, керуючись їх функціональними особливостями:

1) Комерційна нерухомість (приносить прибуток своєму власникові).

2) Будівлі, що використовуються для особистої або суспільної мети.

Часом різниця між двома видами буває дуже незначною, тонкою, як лід навесні, тому така класифікація має умовний характер. Незважаючи на це, тарифи на зняття офісу або складу в оренду, значно різняться з тарифами на оренду квартири, так що для аналізу ціни, фахівці використовують абсолютно різні методи. Слід завжди пам'ятати, що робота з будівлями, приміщеннями і комплексами, які приносять прибуток, має більше складних для оцінювача нюансів, а кінцева ринкова вартість в такому випадку, як би парадоксально це не звучало, може залежати не від просторового розташування, не від площі, а від того, який прибуток може принести об'єкт. Зазвичай, для зручності роботи, фахівці з оцінки комерційної нерухомості класифікують об'єкти на такі типи:

а) елітне житло, з перспективою подальшої здачі в оренду;

б) готелі;

в) офіси;

г) склади;

д) промислового призначення об'єкти;

е) розважальні;

е) торгові об'єкти.

Нерухоме майно в столиці України оцінюється перед будь-якими економічними операціями з ним, найчастіше це: надання під заставу, продаж, купівля, банкрутство, віддача за борги, орендні домовленості, і багато іншого. Крім цього, знання точної ціни на об'єкт, незалежно від його призначення, дає можливість власнику зробити більш ефективний прогноз і розробити стратегію згортання або розвитку власної справи (бізнесу).

Оцінка офісної нерухомості, етапи проведення

Найбільш часто, в ролі об'єкта нерухомості, що має значення комерційного плану, розглядають нежитлові будівлі та приміщення. Для проведення детального аналізу вартості нежитлової будівлі на основі потенційного прибутку в майбутньому, моделюється експлуатаційна форма, при якій власник може отримати максимально можливу користь. Для цього оцінювачі працюють за такою розробленою схемою:

  1. Відбувається визначення інвестиційного горизонту (приблизна тривалість володіння будівлею або приміщенням). Для нежитлової нерухомості, найчастіше цей показник становить від п'яти до десяти років.
  2. Розраховується прибуток від оренди за роками, фахівець при цьому керується ринковою ставкою. На цьому етапі враховується форма, яка передбачає тимчасову втрату доходу, якщо буде змінюватися орендар, максимально вигідне застосування приміщень.
  3. Визначення витрат, які будуть витрачені власником на підтримку будинку або приміщення в безпечному і робочому стані протягом років. Цей етап передбачає розрахунок витрат на: охорону, страховку, експлуатаційні рахунку, при необхідності - ремонт або заміну комунікацій. Дані інвестиції потрібні для безперебійної здачі об'єктів в оренду, але вони в стані значно знизити підсумкову ціну об'єкта.
  4. Виведення суми чистого прибутку на кожен рік.
  5. Оцінити офіс буде нереально, якщо не визначити дисконтну ставку (перевести щорічний дохід у вартість), в принципі, це являється підсумовуванням і дисконтуванням показників доходу за прогнозами. Остання цифра і буде демонструвати суму прибутку, яку може принести експлуатація нерухомості під час його використання.
  6. Формування поточної реверсії. Такий показник-це аналіз прогнозованої ціни об'єкта на момент закінчення термінів володіння індивіда, який замовив послугу оцінка офісу. Ця сума буде вироблена з урахуванням доходів і ймовірних цінових змін на будівлю або приміщення, які пройшли дисконтування за раніше визначеною ставкою.
  7. Підрахунок доходів від експлуатації комерційної спрямованості з урахуванням вартості реверсії на момент оцінки. Показник, який в підсумку вийде, буде розглядатися в якості ринкової вартості того чи іншого нежитлового об'єкта.

Ясна річ, схема, яка була приведена вище-лише основа, на практиці визначення суми вартості нерухомого комерційного об'єкта має багато нюансів, які слід враховувати в кожному окремо взятому випадку, і врахувати їх зможуть лише фахівці високої кваліфікації.

Оцінка офісів найвищого рівня, ціна

Якщо Вам необхідна оцінка офісу в місті Києві найвищого рівня, то вона може бути проведена за допомогою наших фахівців в максимально короткі терміни. Крім найвищого якісного рівня послуг, ми надаємо своїм клієнтам найкращу ціну на проведення оцінки не тільки комерційних об'єктів, а й рухомого (транспортних засобів, спецтехніки), а також нерухомого майна різного спрямування (квартир, приватних будинків, інше). Звертайтесь і переконайтесь в цьому на власному досвіді!

Оцінка для оренди комунальної чи державної нерухомості
від 3000 грн.
Строк: від 3 х днів
Результат: укладення договору оренди нерухомості
Необхідні документи: Лист-доручення на проведення оцінки, довідка характеристика, викопіювання з поверхового плану, документи від орендаря нерухомості
Замовити
Відгуки

Оцінка обладнання для пекарні у Києві

Наиболее распространенной причиной обращения к специалистам по проведению экспертной оценки является оценка квартиры. Необходимость в такой оценке возникает чаще всего в случае смены собственника – продаже или покупке квартиры, когда стороны хотели бы точно оценить действительную стоимость объекта жилой недвижимости.

Виктор