Оцінка авто

Оцінка авто

Сьогодні оцінка автомобіля є досить затребуваним напрямком нашої спеціалізованої компанії. До авто можна віднести абсолютно всі транспортні засоби, які скорочено називають КТС. Тобто, мова йде про легкових автомобілях з кузовом седан, хетчбеках, універсалах, купе, вантажних і спеціалізованих транспортних засобах, а також позашляховиках і мотоциклах. При цьому до оцінки не відноситься великогабаритна сільськогосподарська та будівельна техніка.

Авто оцінка пов'язана з проведенням аналізу і розрахунком оціночної вартості машини, яка включає в себе ціну на момент проведення оцінки, а також має на увазі облік фізичного стану автомобіля.

У законодавстві України чітко говориться про те, що оцінювати рухоме майно повинен виключно сертифікований професіонал, попередньо пройшов навчання, що має стажування та склав іспит на хорошу оцінку. Без усього вищеописаного людини точно не допустять виконувати таку серйозну роботу. У нашій компанії працюють фахівці, дотримуються законів і прекрасно знають, як оцінити машину в найкоротші терміни і за доступною ціною.

 

Особливості експертної оцінки авто


Сам процес має на увазі огляд транспортного засобу, його ідентифікацію, перевірку записів в технічному паспорті, перевірку самого техпаспорта, а також переконання в тому, що комплектація автомобіля відповідає заявленій. Процедури проводиться вкрай відповідально, оскільки фахівець в обов'язковому порядку повинен переконатися в тому, чи присутні сліди відновлювального ремонту, корозія, доукомплектация або переобладнання, чи є дефекти і механічні пошкодження та інші нюанси, без яких процес навряд чи вийде грамотно завершити.

Найважливішим показником, що грає значну роль, вважається пробіг (відпрацьовані Мотогодини). Професійно оцінити авто вийде лише в тому випадку, якщо зрозуміти, завищений або занижений пробіг. Потрібно чітко усвідомити, що навіть новітня машина, що проїхала кілька метрів, вже втрачає кілька відсотків вартості. Чим дорожча машина, тим швидше вона знеціниться під час експлуатації.

Часом оцінка машин потрібно після аварій для проведення аналізу завданих збитків. Спеціаліст надасть необхідні відомості про відповідної послуги і розповість, як вона буде проходити. Кваліфікований працівник завжди буде дотримуватися встановлених термінів і повноцінно впорається з поставленими завданнями. Далі учасник ДТП і фахівець зі страхової компанії встановлюють дату огляду, а під час самої оцінки також додатково складається офіційний акт, що має на увазі огляд компетентним експертом.

 

Чому краще співпрацювати з нами?


Щоб онлайн оцінка авто пройшла максимально швидко, а документи були оформлені в найкоротші терміни, варто подбати про чітко налагодженого механізму роботи на кожному етапі. Наприклад, потрібно зв'язуватися виключно з професіоналами своєї справи, якими ми і є. Також буде потрібно передати свідоцтво про реєстрацію ТЗ, паспорт власника і, безпосередньо, сам автомобіль для проведення аналізу. Оцінити авто онлайн вийде буквально за годину, тому клієнт точно не втратить багато часу. Після закінчення процесу видається офіційний документ. Йдеться про звіт про проведення оцінки. До речі, якщо автомобіль знаходиться у власності організації, в обов'язковому порядку варто передати копію свідоцтва про реєстрацію фірми, інакше надати послуги не вийде.

Наші фахівці готові надати всім клієнтам послуги найвищої якості. Пропонується кілька способів оплати: як безготівковий, так і готівковий розрахунок. Перед отриманням включити ці кошти послуги потрібно подбати про те, що у вас є потрібні документи і так далі.

Таким чином, якщо вам потрібно здійснити оцінку транспортного засобу, щоб згодом продати його, здати в оренду, в такому випадку ідеальним виходом стане співпраця з нашою добросовісної і перевіреної компанією, персонал якої в будь-який момент зможе проконсультуватися вас по питаннях, що цікавлять. Звертайтеся!

Оцінка авто
Легкові автомобілі, Вантажні автомобілі, Автобуси, Спецтехніка
400 грн.
від 250 грн.
Строк: від 1 ї години
Результат: Офіційний документ - звіт про незалежну оцінку авто
Необхідні документи: Свідоцтво про реєстрацію трансортного засобу, паспорт власника авто, авто для огляду
Замовити
Відгуки

Як отримати технічний паспорт на будинок за 2 дні?