Оцінка землі

Оцінка землі

Ви бажаєте зробити продаж земельної ділянки або отримати велику позику під його заставу? Планується поділ майна або незабаром вступить в право успадкування? Оцінка землі в таких випадках - це необхідна послуга, завдяки якій можна буде розраховувати на отримання реальних цифр її вартості. Послугу можна назвати актуальною як для юридичних, так і фізичних осіб.

Оцінка ділянки землі від співробітників нашої компанії займає близько 2-х годин, тому клієнт практично не витрачає час. Серед необхідних документів варто виділити державний акт на ділянку землі (мова йде про договір купівлі продажу, свідоцтві про право власності), а також паспорт замовника. Результатом співпраці є надання офіційного документа - звіту, який передбачає аналіз і оцінку конкретної ділянки землі.

На що звертає увагу експерт?

Існує певна кількість операцій, пов'язаних з ділянками землі, під час яких в обов'язковому порядку може знадобитися оцінка від експерта. Мова йде про:

• страхування або відчуження ділянки землі;
• розробці інвестиційного плану та залучення інвесторів;
• визначенні ринкової вартості для статутного фонду організації;
• визначенні вартості на ринку під час ліквідації або банкрутства підприємств;
• обліку ділянки землі на балансі компанії;
• здійсненні операцій по типу купівлі-продажу, дарування, оренди або успадкування.

Грамотний і кваліфікований оцінювач землі визначиться з оптимальним видом дослідження конкретної ділянки, а для фінального звіту буде проведено повноцінний аналіз. Взагалі, фахівець ретельно вивчає кілька категорій. Серед них можна виділити:

• ринкову ситуацію по ділянках землі в конкретному регіоні: порівнюється характеристика аналогічних об'єктів, робляться поточні і подальші прогнози;
• географічне розташування і особливості клімату;
• інфраструктуру, комунікації інженерного характеру, транспортну доступність;
• ландшафтну і рекреаційну цінність території;
• цільове використання ділянки на момент проведення оцінки;
• можливий рівень доходу, якщо людина в подальшому буде більш ефективно застосовувати і експлуатувати землю.

Тільки професійна оцінка ділянок дозволить зрозуміти, наскільки багато коштує ваш ділянку і за якою ціною приблизно його можна продати. Сьогодні далеко не всі фірми можуть гарантувати проведення зазначеної процедури на хорошому рівні. Куди ж краще звертатися?

Переваги звернення в нашу компанію

Наша компанія виступає в ролі суб'єкта господарювання і відповідає всім законодавчим вимогам, пов'язаним з землеоціночних робіт та наданням послуг, що стосуються оцінки земель на різних територіях. Експертна оцінка землі здійснюється на основі чинного українського законодавства. Серед персоналу компанії можна виділити компетентних оцінювачів, а також сертифікованих інженерів-землевпорядників, що мають багаторічний робочий досвід. Сама оцінка землі онлайн виконується досить швидко, а вартість послуги вважається демократичною і завжди приємно дивує клієнтів. Наші співробітники завжди йдуть назустріч замовникам, шукають індивідуальний підхід для кожного, тому і виправдовують очікування від співпраці.

Щоб оцінка земельної ділянки дійсно була проведена, потрібно надати ряд документів і деяку інформацію. Наприклад, варто зрозуміти, які документи потрібні. Для цього рекомендується зв'язатися з фахівцем по телефону або написати їм на електронну пошту.

Визначити вартість земельної ділянки не так просто, як може здатися на перший погляд. Дана операція є індивідуальною і складну процедуру, а для її проведення потрібно зв'язуватися з професійними фахівцями. Якщо ви звернетеся до нас, то відразу зможете зрозуміти, наскільки висококваліфікованими є наші співробітники і як швидко вони зможуть вам допомогти. Цінова політика компанії побудована за таким принципом, що кожен клієнт здивується не тільки високим рівнем виконання послуги, а й її доступною вартістю.

Оцінка землі
Під забудову, ОСГ, Промислового призначення
500 грн.
від 300 грн.
Строк: від 2 х годин
Результат: Офіційний документ - звіт про незалежну оцінку земельної ділянки
Необхідні документи: Державний акт на земельну ділянку (договір купівлі продажу, свідоцтво про право власності), паспорт замовника
Замовити
Відгуки

Як оформити спадщину? Експертна оцінка будинку та земельної ділянки для нотаріуса.