Оцінка вартості адміністративної будівлі

Оцінка вартості адміністративної будівлі

Оцінка вартості будівлі - коли і кому потрібна?

Оцінка будівлі - перша справа, яку необхідно зробити перед покупкою або продажем нерухомості, якщо Ви не хочете бути обдуреним. Врахувати всі параметри, зробити детальний аналіз, провести порівняння і дати в кінці об'єктивну вартість - ось, що означає якісно оцінити будівлю.

Оцінка адміністративної будівлі вважається найбільш затребуваною послугою на ринку оціночного сервісу. У сучасному світі з кожним днем ​​з'являється все більша і більша кількість гарних і сучасних висоток, нові об'єкти все сильніше дивують нас своїм виглядом і рівнем будівництва. Більш того - однією з найбільш приватних угод є угоди купівлі-продажу нерухомості. І в цьому випадку покупцеві не хочеться придбати щось за дорого, а продавцеві віддати своє майно за менші гроші.

Метою такої процедури, найчастіше, стає встановлення реальної собівартості нерухомості - дійсну ціну споруди можна дізнатися за допомогою такої операції як оцінка будівлі. І щоб дізнатися цей параметр - фактичний, а не нав'язаний - необхідно пройти процедуру оцінки. Зазвичай, оцінка будівлі - не тільки з'ясування вартості окремої споруди, а й усіх господарських або житлових споруд, які входять в неї. До того ж, в розрахунок беруться і інженерні комунікації. Здати об'єкт в оренду, передати його в оперативне управління, закласти, внести в статутний капітал, застрахувати будинок від нещасних випадків або, як уже писалося раніше, при купівлі чи продажу об'єкта - все це вимагає наявність такого документа, як акт оцінки будівлі. Крім того, в судових питаннях, що стосуються розділу майна, обов'язковою процедурою також є оцінка.

З цього випливає, що юридичні особи в основному і потребують послуги оцінки споруди. Адже саме вони найчастіше і є господарями будинків, приміщень і комплексів споруд. Варто зазначити, що в залежності від призначення будівлі - то, в яких цілях його використовують - змінюється і вартість споруди. Офісне приміщення не матиме аналогічну вартість, наприклад зі складським.

Основними критеріями, які враховуються під час процедури оцінка адміністративної будівлі, є: вартість одного м² споруди і, до того ж, беруть до уваги і розміщення об'єкта - в центральних районах міста, природно, вартість приміщень буде більше, ніж на околицях.

Процедура проведення послуги оцінки адміністративної будівлі

Порядок проведення оцінки завжди один. На початку необхідно провести пильний огляд будівлі - потрібно врахувати всі переваги і недоліки, які можуть впливати не вартість. Це може бути і питання старості споруди, наявність дефектів, або, навпаки - плюсів. Під час огляду, фахівці ретельно збирають інформацію, звертаючи увагу навіть на найдрібніші деталі. Після чого проходить обробка отриманої інформації. Її доповнюють відомостями, отриманими під час моніторингу вартості подібних будівель в такому ж районі. Тут враховується питання транспортної розв'язки, віддаленості від комунікацій і багато іншого. Зрештою, фахівці складають детальний звіт (акт) про виконану роботу.

Щоб оцінити адміністративну будівлю, нам знадобляться деякі документи. Їх можна умовно розділити на кілька груп - право підтверджуючі, технічні та довідкові.

До першої належать ті офіційні папери, які підтверджують право власності над спорудою, яку необхідно оцінити. Це може бути договір про покупку або дарування. Такий договір стає підставою для отримання Свідоцтва про державну реєстрацію права. Саме цей документ необхідно пред'явити при отриманні оцінки будівлі. Його можна замінити договором про покупку. У разі, якщо оцінити необхідно орендований будинок, то надати потрібно саме договір про оренду. У деяких випадках правовстановлюючим документом виступає генеральна довіреність.

До другої групи документів відноситься вся технічна документація. У ній повинні бути відображені деякі дані. Це і усі будівлі на території, внутрішнє розташування приміщень, площа кожного з них. Також тут повинні бути вказані основні матеріали, з яких будувалися споруди, подробиці про конструкцію і наявні особливості. Основним набором вважається тех. паспорт БТІ, план кожного поверху і список приміщень.

Довідкові документи - третя група, вона складається господарем будинку самостійно. Тут необхідно надати інформацію про балансову вартість оцінюваного будинку, витрати на комунальні послуги та заповнюваності будівлі - дані за останніми двома позиціями необхідно надати за рік.

Отже, щоб процес оцінки не затягнувся, необхідно відразу надати наступний пакет документів:

  • Свідоцтво про держ. реєстрацію права;
  • Тех. паспорт БТІ;
  • План кожного поверху;
  • Перелік наявних приміщень;
  • Документи на земельну ділянку;
  • Довідку про величину балансової вартості;
  • нші документи, що впливають на оцінку - дані по комуналці і т.п.

Цей перелік - стандартний набір. Без наявності цих документів почати проведення оцінки неможливо. Однак по ходу процедури, список необхідних паперів може поповнюватися новими позиціями. Всі документи, які необхідно підготувати, повинні бути надані до початку експертизи. Це повинні бути завірені копії, і всі необхідні підписи та печатки повинні бути присутніми. В оригіналах подаються тільки довідки.

Коротко кажучи, сама процедура оцінки адміністративної будівлі, що проводиться нашою компанією – досить швидкоплинний процес. На першому етапі йде укладання договору на надання відповідних послуг. Тут необхідно розуміти цілі отримання. Щоб процедура пройшла швидше, можна перший етап з'єднати з другим - і відразу надати всі документи (їх ми перераховували раніше). На цьому етапі можуть виникнути і додаткові питання, необхідність надання нових документів та довідок. Однак найчастіше - стандартного набору вистачає. На третьому етапі оцінювач виїжджає на місце і працює безпосередньо з будівлею. Оглядає саму споруду, аналізує прилеглу територію, фотографує - обов'язкова процедура при проведенні оцінки. Також оцінювач зобов’язаний  на місці будівлі проводити аналіз старості конструктивних елементів.

Далі оцінювач відправляється безпосередньо в офіс. Тут він проводить розрахунки за існуючими формулами. Робить аналіз вартостей аналогічних будівель в цьому ж районі. І переходить до підготовки акта (звіту) про проведення оціночних робіт. У документі відображаються всі розрахунки, дані і, звичайно ж, сама вартість - причина, по якій, власне, і замовлялася послуга.

Що може вплинути на висновки з оцінки, та як правильно оцінити адміністративну будівлю?

Оцінка вартості будівлі проводиться не тільки на підставі наявних документів і особистого огляду фахівцем будівлі. На ціну впливає ще й економічна ситуація в країні, кількість попит-пропозицій, і, напевно, найважливішу роль відіграє ринкова ціна м² на момент надання послуги в тому районі, де знаходиться будівля що оцінюється. Коливання на ринку нерухомості залежать від багатьох чинників - наприклад, від ситуації в світі економіки. Впливати може і питання затребуваності саме такого типу приміщень і споруд. І нехай зазвичай ці коливання невеликі, трапляються і досить значущі стрибки. Вартість нерухомості також прив'язана до курсу долара, як і вартість продуктів. Так що будь-які коливання на валютному ринку можуть привести до здешевлення чи подорожчання нерухомості.

За часів післякризових станів, нерухомість може сильно падати в ціні. Це можна пояснити тим, що в стані кризи ніхто і не думає особливо про покупку нерухомості. Як наслідок - падає попит. До того ж, деякі компанії за часів кризи змушені продавати свої споруди, щоб дати фінансове підживлення свого бізнесу. Все це створює сприятливі умови для зниження вартості на нерухомість - оскільки пропозиція є, а попит відсутній. Тоді, щоб заманити покупця, продавець змушений знижувати ціну. І щоб вартість будівлі не була занадто низька в співвідношенні з іншими пропозиціями, багато хто намагається дізнатися вартість оцінки адміністративної будівлі і замовити, нарешті, послугу.

Згідно чинного законодавства, документ про оцінку дійсний усього 6 місяців з дня видачі документа на руки. Так що усі півроку Ви зможете користуватися оцінкою будівлі і тільки потім, якщо це буде необхідно, доведеться переоцінити будівлю. У такому випадку можуть з'явитися певні відмінності старої оцінки з новою, однак, найчастіше, вони виявляються незначними. Все це відбувається на підставі зміни економічної ситуації в країні і Світі.

Зараз в Інтернеті можна знайти безліч сайтів, які пропонують онлайн оцінку. Звичайно, можна таким чином і самостійно оцінити об'єкт, проаналізувавши всі пропозиції з продажу нерухомості в необхідному районі. Виходячи з отриманих даних на онлайн ресурсах і сайтах з продажу нерухомості, можна отримати приблизні дані. Однак такі сервіси та обчислення можна використовувати виключно для «диванних роздумів» або попередніх підрахунків - юридичної сили такі дослідження не мають. Так що це не стане офіційним доказом для нотаріуса або в суді.

Як би парадоксально це не звучало, але об'єктивність - поняття досить суб'єктивне. Однак проводити оцінку вартості необхідно саме так, щоб висновки були упередженими. Звичайно, порівнювати дві і більше будівлі зі схожими параметрами і характеристиками складно, адже рідко можна знайти абсолютно ідентичне спорудження оцінюваного. Однак ми прагнемо до того, щоб надати нашим клієнтам максимально неупереджені висновки.

Варто відзначити, що оцінка будівлі - це документальне підтвердження реальної вартості. Тільки наші фахівці можуть вкрай об'єктивно надати дану інформацію. На виході - Ви отримуєте всі необхідні документи по оцінці, які зможете надавати, як під час судових розглядів, так і під час операцій купівлі-продажу, а ми, в свою чергу, отримаємо ще одного задоволеного клієнта!

Підводячи підсумок, можна з упевненістю стверджувати, що вартість споруд завжди різна. Необхідно враховувати і економічну ситуацію, і стан приміщення, і розташування, і навіщо взагалі використовується ця адміністративна будівля (Київ). Оцінка потрібна тим, хто не хоче бути обдуреним під час укладання угоди купівлі-продажу. Адже ніякий продавець не хоче продешевити, а ніякий покупець віддати грошей більше, ніж потрібно. Для цього завжди перед операцією слід дізнатися, що це за адміністративна будівля, оцінка якої в найкоротші терміни проводиться нашою компанією.

У Києві зараз діє дуже багато оціночних компаній, які можуть надати звіт про вартість. Однак варто розуміти, що не всі здатні провести саме об'єктивну оцінку, тим більше, не всі здатні провести таку роботу якісно і швидко. Адже Вам навряд чи хочеться витратити більше часу на те, що можна зробити набагато швидше, звернувшись за даною послугою в нашу компанію.

Ми вже не перший рік допомагаємо юридичним і фізичним особам, навіть звичайним громадянам, дізнатися реальну вартість певних споруд в даний час. За роки роботи ми встигли відточити свою майстерність, наші схеми і механізми роботи дозволяють максимально швидко, якісно і об'єктивно надати нашим клієнтам необхідну інформацію оцінювання. Більш того - ми можемо і проконсультувати Вас з питань оцінки нерухомості. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам і дадуть відповідь на всі запитання. Якщо Ви звернетеся в нашу компанію, Ви точно залишитеся задоволені термінами і професіоналізмом наших співробітників. А привітність і люб'язність наших фахівців не залишить Ваше серце байдужим!

Оцінка вартості адміністративної будівлі
від 1500 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат: Офіційний документ - звіт про незалежну оцінку
Необхідні документи: Індивідуально за запитом
Замовити
Відгуки

Термінова оцінка автомобіля для купівлі продажу у нотаріуса