Експертна оцінка нерухомості у Києві

Експертна оцінка нерухомості в Києві

Оцінка нерухомого майна-напевно найбільш популярний вид послуг в сфері оцінювання. Дуже багато операцій, перш ніж їх провести, вимагають втручання фахівців з нерухомості.

Незалежна оцінка нерухомості дозволяє дізнатися ринкову вартість будь-якого об'єкта, незалежно від його призначення. Цей вид послуг потрібен при продажу або передачі в інші руки: офісу, приватного будинку, квартири, гаража, складу, підсобного приміщення, і т.д. Ще послуги оцінки нерухомості будуть потрібні в процесі судових розглядів, і інших ситуацій різного роду.

Незалежна експертна оцінка нерухомості-визначення цінності об'єкта в грошовому еквіваленті на певний момент. При цьому, відбувається розрахунок не тільки вартості, але і суми, яку можна виручити у разі продажу. Нерухомістю є ділянки землі, різні об'єкти, які там розташовані, приміщення та споруди, будівлі, складські приміщення, гаражі. Вони можуть бути комерційними, промисловими, нежитловими або житловими.

Оцінка нерухомості в Києві он-лайн, визначення ринкової вартості

У спеціальній постанові Кабінету Міністрів України є визначення ринкової вартості, але там досить складно розібратися простому громадянину, тому ми пояснимо зрозумілою для всіх мовою, що ж це таке.

Для початку слід розібратися, що ж таке вартість і ціна.

Ціна-фактична кількість грошових одиниць, яка переходить від покупця до продавця за певну послугу або товар, а це значить, що ціна-це конкретний факт. Але у випадку з акційними пропозиціями, вона може бути неадекватною (занадто заниженою, аж до 1 копійки за одиницю товару).

Ну а вартість, в порівнянні з ціною - не фактична величина, а розрахункова, вона відображає цінність певного майна в грошовому еквіваленті. У випадку з акціями в точках роздрібної та оптової торгівлі, вартість товару, наприклад, шампуню, можна визначити, зробивши аналіз цін на таку ж позицію у фірм конкурентів, ця процедура визначення вартості називається порівняльним підходом до оцінки.

З вартістю і ціною ніби все зрозуміло, можна переходити до визначення ринкової вартості майна. Ринкова вартість-ціна, яка буде однаково вигідна і продавцеві, і покупцеві. По своїй сутності-це мінімум, за який компанія погодиться надати послугу або продати товар, і максимум, який покупець / споживач готовий заплатити. Це найбільш справедливий варіант, звичайно, якщо обидві сторони діють вірно, і зі знанням справи, без поспіху і примусових дій.

Щоб визначити ринкову вартість, можна використовувати три найбільш розповсюджених підходи:

  1. Витратний підхід. Він є найбільш суперечливим з трьох варіантів. Його сутність полягає в тому, щоб врахувати всі витрати на створення подібного товару / об'єкта і вирахувати різного роду знос. Цей варіант не завжди може чітко дати відповідь на питання, що цікавить (за скільки можна продати своє майно), а скоріше відповідає на питання «скільки коштує полагодити об'єкт?» І «скільки коштує створити новий». Хоч даний підхід має свої недоліки, він часто застосовується при оцінюванні акцій і оцінці обладнання.
  2. Прибутковий. Допомагає визначити вартість майна, виходячи з доходу, який воно може дати власникові. Часто такий підхід і застосовує експерт нерухомості, коли проводиться оцінка приміщення.
  3. Ринковий підхід. Він ґрунтується на порівнянні цін аналогічного майна, його часто називають порівняльним.

В деяких положеннях Податкового Кодексу України, ринкова вартість називається оціночною, а в стандартах бух обліку під час оцінки основних засобів вона згадується як «справедлива вартість».

Незалежна оцінка нерухомості, Київ (квартири)

Визначити вартість квартири можна шляхом порівняння цін на аналогічні квартири і їх повного аналізу, оцінювач нерухомості вибирає об'єкти для порівняння, при цьому він враховує такі основні нюанси:

- Тип будівлі. Даний фактор обов'язково враховується під час визначення вартості, ясна річ, що ціна одного квадратного метра в  новобудові в одному і тому ж районі може в рази відрізнятися. Це пояснюється особливостями конструктивних елементів будівлі, наприклад, матеріалів, з яких зроблені стіни, а також особливостями планувальних рішень в будинках з різного роду проектами.

- Місцезнаходження. Ідеально буде, якщо незалежний оцінювач нерухомості підбере для порівняння квартири, які розташовані в тому ж мікрорайоні, що і об'єкт оцінки. Але в залежності від тонкощів, допускається порівнювання і з квартирами, що знаходяться в будівлях інших мікрорайонів міста, але це буде актуально лише в тому випадку, якщо мікрорайони за рівнем розвитку інфраструктури, привабливості і зручності будуть ідентичні оцінюваній житловій площі.

- Поверх. Розташовані на перших і останніх поверхах будівлі квартири (якщо не брати до уваги модні пентхауси в нових фешенебельних будівлях), як правило, коштують дешевше, якщо порівнювати з аналогічним житлом на поверхах в середині. Так що, коли проводиться оцінка вартості нерухомості в багатоквартирних будинках на першому поверсі, як порівняння відбираються об'єкти, розташовані на першому поверсі. Також відбувається і з квартирами, які знаходяться на середніх поверхах, для адекватної оцінки завжди вибираються ідентичні варіанти.

- Рівень внутрішньої обробки приміщення. Коли відбувається вибір порівняльних об'єктів, незалежний експерт нерухомості завжди буде орієнтуватися на квартири з аналогічним ремонтом, це цілком логічно і зрозуміло. Але даний показник не є обов'язковим, адже при розрахунку можна врахувати різницю якості обробки за допомогою спеціальних коефіцієнтів.

- Поправка на можливість торгу. Експертна оцінка нерухомості в столиці України супроводжується безліччю нюансів і тонкощів, одним з них є так звана поправка на торг, вона, як правило, становить приблизно десять відсотків вартості, і показує, який може бути розмір середньої знижки, яку в змозі надати продавець. Цей коефіцієнт дуже поширений в тому випадку, якщо потрібно незалежна експертиза нерухомості будь-якого виду, а також коли відбувається оцінка автомобіля.

Оцінка вартості приватних житлових будинків

Оцінювач нерухомості, коли вибирає об'єкти для порівняння і визначення в подальшому вартості будинку, враховує скільки йому років (нові будови некоректно порівнювати зі старими), тип конструктивних елементів об'єкта і матеріал (в першу чергу-матеріал, з якого збудовані стіни). Головна особливість, яку слід враховувати коли відбувається оцінка нерухомості, в Україні - наявність земельної ділянки, вартість якої також враховується, але завдання фахівця полягає якраз в тому, щоб окремо визначити вартість землі і будинку. Так що, після того, як оцінювач підібрав достатню кількість пропозицій з продажу приватних домоволодінь, щоб порівняти, він зобов'язаний ще визначити вартість ділянки під кожним обраним варіантом. Вартість землі визначається за допомогою підрахунку, результат якого виникає після вирахування цін кожного порівняльного будинку, і лише після цього професіонал може дізнатися ціну квадратного метра домоволодіння для порівняння.

Незалежна оцінка нерухомості, Київ (паркінги і гаражі)

Відзначимо особливості, які характерні при оцінці гаражів і паркінгів. Крім загальних положень, що підходять для всіх видів нерухомості, при проведенні оцінки паркувальних місць в якості порівняння, правильно буде використовувати саме паркінги, і ні в якому разі не гаражі, або різні бокси в гаражних кооперативах. Якщо оцінюється саме гараж, то фахівець відразу ж звертає свою увагу на матеріал, з якого зроблений об'єкт, чи є він капітальним, кількість поверхів, загальну площу, наявність додаткового простору (погреби, «ями»).

Вартість землі, тонкощі оцінювання

У земельних ділянок є характерні особливості, головна з них-цільове призначення. Найпоширеніші і найбільш популярні варіанти призначення ділянки землі:

а) для ведення садівничої діяльності (дачні ділянки);

б) для обслуговування господарських будівель, будинків, для будівництва;

в) для ведення особистого селянського господарства (городи);

г) для комерційного використання (під розміщення кафе, АЗС, або інших бізнес об'єктів);

д) для ведення товарного сільського господарства (паї).

Оцінка нерухомості в Києві

Якщо Вас цікавлять компанії за оцінкою нерухомості, але Ви без поняття якій віддати перевагу, аналізуйте Інтернет простір і порівнюйте ціни. Щоб отримати повну інформацію про терміни виконання робіт, тарифи саме нашої організації, звертайтесь до наших висококваліфікованих фахівців або переходьте в розділ, що цікавить.

Дуже часто, послуги з оцінки нерухомості потрібні при продажу житлових або нежитлових будівель, приміщень, земельних ділянок різного призначення, але також, однією з найбільш затребуваних причин є податкова оцінка (з метою оподаткування).

Нерухомість, оцінка якої проводиться для цілей оподаткування може бути різною, але робиться це для одного - щоб фізична особа змогла коректно сплатити податки при проведенні нотаріальної угоди. Це може знадобитися не тільки при продажу нерухомого майна, а й при даруванні. Результати даної податкової оцінки вносяться в спеціальну базу Фонду Державного Майна України. При цьому, видається документ після надання послуги оцінювача нерухомості, спеціаліст має свій реєстраційний номер, який присвоюється офіційними органами і не змінюється до закриття угоди або остаточного переоформлення об'єкта на іншу фізичну особу.

Слід чітко розуміти, що оцінка приміщень в Києві залежить від безлічі факторів, і ціна послуг компанії залежить від того, для яких цілей робиться той чи інший обсяг роботи.

Оформлення звіту і вихідні дані

Крім виду, який визначає вартість оцінки, також багато що залежить від переліку вихідних даних для проведення, ще не варто забувати про особливості оформлення кінцевих документів, а саме-звіту про оцінку. Ось три найбільш поширених приклади:

1) Коли відбувається оцінка приміщень, що мають комунальне призначення, оцінювач розробляє і підшиває до основного звіту деяку специфічну документацію (акт обстеження фізичного стану нерухомості і паспорт-сертифікат). Крім цього, ще роздруковуються окремо сторінки з висновками про вартість для того, щоб затвердити їх в дозвільних органах відповідного напряму.

2) Коли проводиться оцінка землі для суду, з метою сплати судового збору, у замовника може не виявитися жодного документа. Така ситуація досить часто виникає, наприклад, при вступі в спадщину через судові засідання, розподіл майна під час розлучення. Результатом кропіткої роботи фахівця буде документ «Висновки про вартість», він має свої особливості і складнощі в процесі оформлення.

3) При продажу квартири обов'язково необхідна кваліфікована оцінка з наданням правовстановлюючої документації, вона підшивається до основного звіту. Сам по собі звіт реєструється в базі даних Фонду Державного Майна України.

Зверніть свою увагу на один нюанс, - для того щоб переконатися у внесенні роботи фахівця з оцінювання в ФДМУ, слід перевірити:

- чи надано документу унікальний номер;

- підшита чи до документа виписка з бази даних, ще повинні бути вказані всі параметри необхідної нерухомості (вартість, інформація про фірму виконавця, інше).

Звичайно, в наш час існує безліч компаній, що надають послуги з оцінки майна, але якщо Ви хочете найвищу якість за максимально короткі терміни, звертайтеся до нас, і Ви будете приємно здивовані!

Експертна оцінка нерухомості у Києві
Квартира, Будинок, Гараж, Паркінг
від 200 грн.
Строк: від 2 х годин
Результат: Офіційний документ - звіт про незалежну оцінку
Необхідні документи: Правовстановлюючі документи на нерухомість, паспорт власника чи представника за дорученням
Замовити
Відгуки

Оцінка нерухомості: оцінка приміщення для договору оренди з адміністрацією