Витяг з реєстру

Витяг з реєстру

Витяг з реєстру в Києві 

Єдиний Державний Реєстр фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб (ЄДР) містить основні відомості (рід діяльності, ім'я підприємця (для фіз. Осіб-підприємців), місцезнаходження, організаційно-правову форму, найменування, і багато іншої, не менш важливої ​​інформації). ЄДР - автоматизована система обліку, захисту, накопичення, збору, і найголовніше - надання інформації про юр. осіб-підприємців, і просто юридичних осіб(компаній).

Єдиний Державний Реєстр був створений в повній відповідності з Законом «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», він забезпечує збереження даних про компаніії і фіз. осіб-підприємців, ведеться спеціальним Державним Комітетом України з Питань Регулярної Політики та Підприємництва, також виконує адміністративні та розпорядчі функції.

Відомості в ЄДР при проведенні реєстрації, вносяться реєстраторами від держави, відповідно до місця, де знаходиться юридична особа, або ж за місцем проживання фіз. особи-підприємця.

Наша компанія надає послуги різного роду, в тому числі, і допомагає отримати витяг з Єдиного Державного Реєстру для компаній і підприємств.

Витяг, виписка, довідка з ЄДР, відмінності

Довідка передбачає, що в документі будуть вказані всі дії по реєстрації, які відбувалися спеціальними державними органами (зміна назви, засновників, директора, інше).

Виписка є документом, який став заміною свідоцтва про державну реєстрацію. У виписці вказується важлива інформація про організацію (чи знаходиться вона на стадії ліквідації, хто є безпосереднім керівником, місцезнаходження, код, назва, і т.д.). У виписки немає терміну дії, вона, як правило, входить в документальний пакет для участі в тендерах, або запитується банками при оформленні кредитів, також, може бути потрібна органу, що видає ліцензію.

Витяг - офіційний папір, який має найбільш широку інформацію про фізичну особу-підприємця або юридичну особу, в момент подачі запиту (хто і коли проводив реєстрацію, вид / види діяльності, дата реєстрації, хто є засновником / засновниками, особистість директора, місцезнаходження, код , контакти, назва). Найчастіше, витяг вимагають надати різні установи для укладання угод на законних підставах, в тому числі банки і нотаріуси. Цей вид документа не має терміну дії, але суб'єкт який його вимагає, як правило, хоче, щоб витяг було отримано у відповідних органах в день надання.

Витяг з реєстру, основна інформація

Цей документ може надаватися по найменуванню юридичної особи; її місцезнаходженню; ідентифікаційного коду; імені, прізвища та по батькові фізичної особи-підприємця. Найефективніший варіант - пошук за ідентифікаційним кодом.

Витяг відображає таку інформацію про фіз. особу-підприємця:

- основний вид діяльності;

- відомості про осіб, які діють від його імені (якщо такі є і уповноважені довіреністю);

- адресу і телефон;

- місце, де проводилася держ. реєстрація;

- номер і серія свідоцтва про реєстрацію (якщо таке було видано);

- дані про реєстрацію.

Інформація, відображена у витягу з ЄДР для юридичної особи:

1) Адреса і телефон.

2) Основні види діяльності.

3) Якщо є особи, які діють від імені компанії, на підставі довіреності, то відомості про таких осіб.

4) Представництва / філії.

5) Хто є засновником / засновниками.

6) Директор, розмір статутного капіталу.

7) Дата закінчення формування статутного капіталу.

8) Дані про реєстрацію.

9) Вищий орган управління організації.

10) Форма власності юр. особи.

11) Місце проведення держ. реєстрації.

12) Номер, серія свідоцтва про реєстрацію.

Щоб отримати витяг з Єдиного Державного Реєстру, слід лише повідомити код ЄДРПОУ. Надається витяг, протягом одного дня після звернення до відповідних державних органів.

Ми працюємо без прихованих платежів, тому гарантуємо, що в ході роботи, завчасно обумовлена ​​сума за послуги не збільшиться, адже вона вказується в укладеному договорі. Оплату приймаємо як безготівковим розрахунком, так і готівковим.

Послуги, супутні при веденні бізнесу в Києві, і Україні в цілому

Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся до наших висококваліфікованих експертів, які проведуть консультацію і роз'яснять всі тонкощі, що стосуються вилучення, і не тільки.

Наша компанія рада буде надати додаткові послуги, пов'язані з бухгалтерським або юридичним обслуговуванням фірм, підприємств, а також реєстрацією нових юридичних осіб.

 

Витяг з реєстру
від 400 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат:
Необхідні документи:
Замовити
Відгуки

Експертна оцінка нерухомості в Києві: оцінка квартири для договору купівлі продажу у нотаріуса