Нотаріальні послуги найвищої якості

Нотаріальні послуги

Практично кожна людина стикалася з необхідністю звертатись до окремих фахівців або нотаріальних контор, адже різноманітність довіреностей, договорів, довідок, які потрібно завірити, і інших документів, що вимагають участі нотаріуса, дуже велика.

Робота кожного фахівця в нотаріальній сфері містить багато нюансів і тонкощів. У тексті нижче, ми розглянемо різні дії, необхідні при веденні діяльності, як приватних нотаріусів, що займаються приватною практикою, так і державних нотаріальних організацій. Незалежно від того, який нотаріус, він має право:

1) Забезпечувати доказами.

2) Брати різного роду документацію на зберігання.

3) Вказувати про несплату чеків, видавати чеки на оплату.

4) Виробляти протести векселів і виконавчі підписи.

5) Приймати цінні папери або грошові кошти в депозит.

6) Передавати різного характеру заяви фізичних і юридичних осіб, іншим юридичним або фізичним особам.

7) Засвідчувати і підтверджувати дату, коли була пред'явлена ​​документація.

8) Підтверджувати вірність копії будь-якого документа, також виписки з нього, плюс він може завіряти правильність перекладу офіційних паперів з різних мов, справжність підпису на документі.

9) Накладати або знімати заборону відчуження того чи іншого майна.

10) Видавати свідоцтво про право власності на частину або пай у спільному подружньому майні.

11) Проставляти свою печатку на будь-якій угоді.

12) Надавати послуги Державної реєстрації.

Найчастіше, людям потрібен нотаріус, коли слід завірити угоду. Дії юридичних або цивільних осіб, спрямованих на зупинку цивільних прав та обов'язків, або їх переробку, і є угодами.

Договір буде вважатися завіреним в тому випадку, якщо на документі буде печатка і підпис нотаріуса.

За законодавством України, ці документи вимагають обов'язкового засвідчення: заповіт, доручення, договір ренти, шлюбний договір, купівлі-продажу, договір іпотеки. Навіть якщо таке запевнення згідно із законом не обов'язково проводити, сторони можуть при бажанні його оформити у фахівців.

В яких випадках потрібні послуги нотаріуса

Однаково важливими нотаріуси є як для фізичних, так і для юридичних осіб, для перших навіть частіше. Але більшість громадян просто не в курсі, що є компетенцією фахівців в цій сфері.

Нотаріальна контора або приватний фахівець в законодавстві

Найбільш часто, необхідність відвідування нотаріуса виникає у суб'єктів будь-якої діяльності (наприклад, підприємницької) в разі проведення різного роду операцій з нерухомим майном. Це знадобиться в процесі передачі нерухомості в довгострокову або короткострокову оренду, продажу, або з іншої причини, де слід документально підкріплювати угоду що відбулася.

Законодавство України постійно змінюється, в окремі положення вносяться корективи з метою їх удосконалення. Через це, вартість послуг нотаріуса може періодично змінюватися в зв'язку з певною причиною.

Нотаріус надає свої послуги для того, щоб зміцнити позиції угоди з нерухомістю, і не тільки, з точки зору законності. Але процес підкріплення і запевнення вимагає деякого часу, а це значить, що укладання угоди трохи затягнеться, адже при реєстрації, надана документація може перевірятися від декількох днів до декількох місяців.

По всій Україні і місті Києві, нотаріус має певні обов'язки

Нотаріус в Києві має особливе значення в разі оформлення спадщини. Це питання дуже серйозне, тому, якщо упустити навіть дрібницю, можна прийти до непоправної помилки, яку потім не виправити. Основне завдання фахівця при оформленні заповіту - чітко виконати волю заповідача.

Іноді трапляється так, що заповіт не було складено, і нотаріус сам приймає рішення з приводу того, кому і скільки належить майна.

Якщо заявник, який бажає оформити спадщину, не може відвідати контору, то професіонал виїжджає до нього додому, уточнивши у клієнта час, коли саме йому буде зручно прийняти нотаріуса.

Багато хто може запитати, а скільки коштує консультація нотаріуса? Відповідь проста: консультація входить у вартість послуги з приводу спадщини, це частина обов’язку юриста, але бувають і виключення.

Найпростіший вид послуги нотаріуса - засвідчення документів. Такими завданнями зазвичай займаються помічники, але під чуйним керівництвом старшого за рангом колеги.

Найбільш популярні послуги, які надають нотаріальні контори Києва і України

Засвідчення заповітів. Заповіт можна засвідчити тільки в тому випадку, якщо заповідач дієздатний, а документ заповнений відповідно до законодавства України, із зазначенням часу і пункту його написання. Заповідач має поставити особистий підпис і самостійно віддати документ юристу. Засвідчення таких офіційних паперів за допомогою інших представників заборонене, і не буде вважатися дійсним. Громадянин, на користь якого заповідається майно, не повинен знаходитися при складанні документа, винятком можуть бути випадки, в яких заповідач сам цього просить. Коли завіряється папір, від заповідача не вимагається надання доказів, що підтверджують право на те чи інше майно. Ці докази будуть потрібні лише після смерті людини, що складала заповіт, а саме - при прийнятті спадкових прав.

Заповіт буде вважатися завіреним, якщо на ньому буде підпис і печатка нотаріуса. Документ завжди складається у двох примірниках (один зберігається у юриста, другий віддається заповідачеві). Щоб не стати жертвою шахраїв, перш ніж звертатися до приватного нотаріуса, в обов'язковому порядку перевірте, чи на легальних підставах він займається своєю діяльністю, чи є у нього спеціальна ліцензія.

Вартість нотаріальних послуг, які стосуються заповітів - індивідуальний показник, тому визначити стандартну ціну неможливо, адже вона може істотно відрізнятися в різних випадках. Нотаріальні послуги, ціни на які на порядок нижче ринкових, говорять про підозрілість незалежного фахівця або контори, так що будьте максимально уважні при виборі. Так що для уточнення деталей стосовно Вашого випадку, краще зв'язуйтеся з нашим висококваліфікованим консультантом будь-яким зручним для Вас способом, і ми максимально швидко виконаємо всі взяті на себе зобов'язання!

Засвідчення нотаріусом довіреності

Письмовий дозвіл, який виписується однією особою іншій, для надання третім особам - це доручення. Найпоширеніший приклад - довіреність на автомобіль. Існує кілька різновидів довіреності:

- Разова. Вона видається для підписання певної угоди.

- Спеціальна. Відпускається для здійснення різних дій, наприклад, покупки автомобіля або розпорядження якимось внеском в банку.

- Генеральна. Такий документ видається з метою доручення управління нерухомим та рухомим майном, а точніше - здійснення різного характеру угод з певним терміном дії.

Незалежно від виду, будь-яка довіреність повинна бути підтверджена нотаріально, винятком є ​​особливі випадки, які передбачені на законодавчому рівні. Такого роду офіційний папір може оформити будь-який юрист, що має ліцензію на надання нотаріальних послуг.

Важливі моменти, про які слід знати

При складанні генерального доручення, довіритель повинен усвідомлювати, наскільки серйозна ця угода, адже оформлюючи довіреність на квартиру або будинок, він передає третій особі на законних підставах, право розпоряджатися на власний розсуд його нерухомим майном, потрібно повністю довіряти людині, щоб до цього прийти.

Якщо на підставі певної довіреності, громадянин хоче подарувати будинок або квартиру, це  буде можливо у тому разі, якщо про це буде вказано в тілі документа, плюс паспортні дані (прізвище, ім'я, по батькові) індивіда, який отримує в дар.

Є нюанси, без урахування яких не вийде скасувати генеральну довіреність на будь-яку нерухомість. Довіритель повинен проінформувати про те, що папір припиняє дію, громадянина, на якого вона оформлена, і відомих їй третіх осіб, якщо вони вступали в певні правові відносини з представником.

Договір дарування

Відповідно до частини 1 статті 717 Цивільного Кодексу України визначається, що згідно з договором дарування, дарувальник (одна сторона) іншій сторні безкоштовно в постійне користування майно, або зобов'язується це зробити через деякий час.

Договір дарування в народі називають дарчою. Він відрізняється, у порівнянні з подібною папером при купівлі / продажу, тим, що безкоштовно передається майно, а не за грошову винагороду. Оформити дарчу має право тільки власник, а не хтось інший. Найбільш поширеним, договір дарування нерухомості будь-якого виду та іншого майна, є в тому випадку, якщо одна сторона хоче передати близькому родичу квартиру, машину, будинок, інше.

Щоб оформити договір дарування, потрібно надати такий пакет документів:

1) В тому випадку, якщо майно дарується дитині, якій не виповнилося 18 років, необхідно буде підготувати дозвіл органів піклування та опіки.

2) У випадку з юридичними особами - установчі документи, якщо мова йде про фізичних осіб - паспорт обох сторін.

3) Довідку про склад сім'ї.

4) Висновок експертної оцінки вартості.

5) Технічний паспорт.

6) Документ на право власності.

Повний список документації, яка знадобиться саме у Вашому випадку, можна дізнатися, звернувшись до наших менеджерів.

Договір купівлі-продажу

Дуже мало громадян України знайомі з правовими тонкощами країни. З цієї причини, перед укладанням договору купівлі-продажу, обов'язково слід відвідати юриста, Вам допоможе консультація нотаріуса, ціна на яку буде у багато разів нижче, ніж можливі втрати, при неправильному складанні найважливішого документа. І вже після спілкування з фахівцем, Ви будете на сто відсотків впевнені, що угода буде правильно оформлена з юридичної точки зору.

Що собою являє договір купівлі-продажу?

Стандартний документ такого роду, в своєму складі має повні дані про угоду (позначення сторін, терміни виконання умов, ціну). За Законом України, бувають такі об'єкти купівлі-продажу:

- акції, валюта, цінні папери. Курс продажу - ціна на момент підписання угоди. Якщо є серйозні причини для зміни ставки, то вони додатково обговорюються сторонами;

- майнові права. Мається на увазі: право на володіння будинком, земельною ділянкою, інтелектуальною власністю та її плодами;

- нерухоме і рухоме майно. Найпоширеніші варіанти: передача прав власності на будь-який особистий транспорт (автомобіль, мотоцикл, човен, яхту, інше), гараж, будинок, дачу, квартиру, земельну ділянку, котедж.

Якщо мова йде про придбання / продажу нерухомості, нотаріус перевірить документи продавця на справжність. Так можна уникнути операції з нечистими на руку аферистами, які просто візьмуть завдаток або відразу всю суму за певний об'єкт, і пропадуть назавжди.

За бажанням обох сторін, стандартний договір купівлі-продажу може мати в своєму складі спеціальні умови.

Нотаріус в Києві, ціни

Залежно від того, навіщо Вам потрібен нотаріус, ціни на послуги можуть серйозно відрізнятися, причому, в окремо взятому випадку, вартість буде розраховуватися індивідуально, виходячи з особливостей. Якщо Вам необхідно правильно, а головне - в правовому полі оформити договір, або завірити якісь важливі папери, то звертайтесь виключно до кваліфікованих фахівців. Ми - саме ті, хто може в цьому допомогти, ми надамо високоякісні послуги нотаріуса, вартість яких Вас приємно здивує.

Нотаріальні послуги найвищої якості
550 грн.
від 500 грн.
Строк:
Результат:
Необхідні документи:
Замовити
Відгуки

Оцінка нерухомості: як замовити оцінку квартири для суду?