Генеральна довіренність

Генеральна довіренність

Генеральная доверенность - зач

Генеральна довіреність - навіщо потрібна?

Іноді може статися наступне: в повсякденному житті Вам вкрай необхідно кудись поїхати, але хто в такому разі буде керувати Вашими справами на час відсутності? Адже найчастіше необхідна особиста присутність у вирішенні різних питань, і віддалено підписати папір не вийде! У бізнесі ніхто не буде чекати, поки Ви зможете повернутися до справ, адже у веденні підприємницької діяльності не може бути відпусток або поважних причин. Однак, не завжди Ви можете бути в строю і керувати усіма питаннями.

В такому випадку - Вам знадобиться генеральна довіреність. З її допомогою, Ви зможете доручити свої справи людині, якій довіряєте. Він буде представляти Ваші інтереси і інтереси Вашої компанії перед іншими людьми за допомогою всього одного документа. Буде цей Ваш друг, колега або родич - неважливо. Генеральну довіреність можна зробити на будь-яку людину, яку Ви вкажете в документі.

Оформлення генеральної довіреності - багато плюсів!

Неважливо, юридична Ви особа чи фізична, результат один - оформлення генеральної довіреності допоможе вирішити безліч питань. З її допомогою Вам, можна сказати, вдасться зробити неможливе - бути в двох місцях одночасно! Максимально можливий перелік повноважень можна довірити Вашому другу, родичу або колезі - тій людині, в якій Ви впевнені на сто відсотків. Довірена особа зможе вирішувати будь-які питання, наприклад, керувати організацією на час Вашої відсутності, навіть укладати договори з іншими фірмами.

Спектр можливостей генеральної довіреності досить широкий. Правильно оформити документ Вам допоможе кваліфікований нотаріус, генеральна довіреність, з його допомогою, зробить реальними такі дії Вашої довіреної особи:

 • вирішення юридичних питань, які стосуються Вашої фірми, від Вашого ж імені;
 • управління майном - як рухомим (автомобіль), так і нерухомим (квартира, будинок, ділянка, приміщення). Довірена особа матиме право продавати, здавати в оренду і навіть дарувати довірене майно, але тільки з дотриманням Ваших інтересів. Що стосується розпорядження автотранспортним засобом - людина, на яку Ви документально поклалися, зможе водити Ваш автомобіль і продати його, проте тільки в Ваших інтересах.

Необхідно також знати, коли може припинити свою дію генеральна довіреність. Україна, а точніше, її законодавча база передбачає втрату юридичної сили такого документа, якщо:

 • період дії, зазначений на самій довіреності, минув;
 • замовник (довіритель) самостійно припинив дію документа;
 • людина, яка була довіреною особою, померла, визнана безвісті зниклою, особою з обмеженою дієздатністю або взагалі недієздатною;
 • замовник (довіритель) помер;
 • підприємство, на яке поширювалася дія довіреності, реорганізували або ліквідували.

Щоб після отримання генеральної довіреності не виникало труднощів і проблем, оформлення документа потрібно довірити тільки кваліфікованому нотаріусу. Зараз нотаріальних контор, що займаються цим питанням, дуже багато. Однак тих, хто допоможе Вам професійно вирішити проблему оформлення генеральної довіреності - на пальцях однієї руки можна перерахувати.

Наша організація завжди готова допомогти оформити будь-які юридичні документи, в тому числі, в оформленні такого паперу, як ген довіреність. Ціна даної послуги у нас досить демократична, що стане приємним доповненням до високого сервісу надання будь-якої допомоги. Можете не турбуватися, Вашим питанням займуться тільки грамотні експерти, проконсультують з усіх питань, допоможуть зібрати весь необхідний пакет документів і оформити папери. Всілякі консультації з будь-яких юридичних справ - навіть в телефонному режимі. Все це з радістю надасть наша компанія.

У нашій організації справжнім професіоналом своєї справи є кожен нотаріус. Генеральна довіреність (ціна) обійдеться Вашому гаманцю зовсім недорого, якщо замовляти оформлення фахівцями нашої компанії.

Тільки ми візьмемося за вирішення навіть найбільш складних проблем. Для нас не існує ніяких труднощів у розв'язанні навіть найбільш заплутаних питань. Автомобіль все ще в кредиті, а довіреність необхідна вже зараз? Для нас - це завдання буде простим. Навіть в цьому випадку ми допоможемо у в оформленні такого документа, як генеральна довіреність. Вартість послуги можна обговорити при особистій зустрічі або в телефонному режимі.

Генеральна довіреність в Україні: документи

Необхідний перелік документів, щоб оформити генеральну довіреність, залежить від Вашого типу підприємницької діяльності - фізична Ви особа чи юридична. Так, фізичним особам необхідно надати наступний пакет документів:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Важливо знати, що неповнолітнім фізичним особам необхідно надати свідоцтво про народження. Також може знадобитися дозвіл органу опіки чи піклування, але тільки в тому випадку, якщо справа стосується нерухомості або транспортного засобу.

Юридичні особи повинні готувати інший пакет документів. Їм необхідно надати:

 • виписку з Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб (ЄДР);
 • статут або установчий договір підприємства;
 • паспорт представника цієї юридичної особи.

Іноді, може діяти і посадова особа від імені компанії, тоді потрібно надати документ про його повноваження. Якщо папери подає раніше довірена особа (коли необхідно розширити коло помічників), необхідно надати саму довіреність.

Пакет документів може змінюватися в залежності від того, на що оформлюється цей документ. Якщо довіреним майном стає нерухомість, в такому випадку потрібно підтвердити право власності, надавши відповідні документи. Якщо необхідний такий документ на авто, тоді крім уже зазначених документів, потрібно надати ще й свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (тех. Паспорт). У разі, якщо машина знаходиться в кредиті - у банку необхідно отримати дозвіл на будь-які дії, пов'язані з авто.

Оформлення генеральної довіреності в нашій компанії не займе багато Вашого часу. Всі документи оформляться буквально у Вас на очах. Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні будь-якого питання, яке стосується генеральної довіреності. Замовте послугу оформлення ген. довіреності та переконайтеся в перевазі співпраці з нашою компанією!

Генеральна довіренність
600 грн.
від 450 грн.
Строк:
Результат:
Необхідні документи:
Замовити
Відгуки

Довідка з БТІ + техпаспорт на нежитлове приміщення (довідка про можливість розділу)