Теерміновий адвокат

Сьогодні цілодобова юридична допомога вважається досить затребуваною послугою, і в деякій мірі є новою для юридичної практики. Наприклад, тепер у будь-якого громадянина, якого затримали і доставили в поліцію або прокуратуру, заарештували родича, знайомого, почали обшукувати, допитувати або вчиняти будь-які інші дії, які підлягають сумніву, якщо можливість в терміновому порядку зв'язатися з кваліфікованим фахівцем і викликати його в конкретне місце, щоб він надав послуги і розібрався в ситуації, що склалася. На підставі дзвінка адвокат 24 відразу ж приїде до клієнта і займеться наданням кваліфікованої юридичної допомоги.

Рекомендуємо замовляти вищеописану послугу в нашій компанії. Її вартість складає 5600 грн., Фахівець за 30-60 хвилин прибуде на місце. Результатом є проведення будь-якого процесуального дії, відповідного української законодавчої бази.

Що являє собою послуга термінового адвоката?

Термінова юридична допомога підійде як для того, щоб захистити як безпосередньо свої права і інтереси, так і подбати про своїх рідних або близьких, яких неправомірно затримують за місцем події, біля офісу, в будинку або будь-якому іншому місці. Все, що від вас вимагається, - це дзвінок на нашу номером і замовлення послуг. Спеціаліст одразу узгодить зручний для відвідування час, приїде, займеться укладенням договору і почне виконувати свої прямі обов'язки. Головною перевагою послуги є той факт, що надають її в цілодобовому режимі.

Послуги адвоката онлайн на увазі можливість швидкого виїзду фахівця до місця, де знаходиться клієнт в столиці. Протягом 24 годин на добу може бути надана швидка компетентна допомога юристів. Послуга дійсно виявляється максимально оперативно. Зазвичай клієнтів навіть не встигають затримувати, як адвокат приїжджає на місце і вирішує проблеми.

Часто потрібна допомога адвоката в таких ситуаціях, де без неї практично неможливо обійтися. Наприклад, фахівець повинен бути присутнім, коли співробітники органів правоохорони вживають заходів адміністративних або кримінально-процесуальних примусів, здійснюють дії слідчого характеру, проводять оперативно-розшукові або судові заходи (мова йде про доставлянні в ОВД, затримання, арешт, обшук чи виїмку, допиті, очній ставкою і так далі). Завдяки швидкому втручанню фахівця в таких випадках зазвичай вдається вирішити конфлікт на користь клієнта і відкласти час до порушення кримінальних справ, також виходить запобігати незаконне або неправомірне порушення кримінальної справи. Людини навряд чи укладуть під варту або притягнуть до відповідної відповідальності, якщо з ним буде знаходитися компетентний адвокат.

Адвокат терміново також може знадобитися не тільки для консультацій, а й захисту клієнта в суді і під час досудових розглядів. Більш того, фахівця нерідко залучають, щоб він вирішив правові цивільні суперечки.

Чому варто співпрацювати з нами?

Терміново юрист приїде на місце затримання після того, як клієнт передзвонить за цілодобовим номером телефону і зв'яжеться з ним, коротко викладаючи суть проблеми. У разі необхідності адвокат цілодобово запитає про деякі нюанси, тверезо оцінить ситуацію і дасть низку порад, пов'язаних з тим, чи дійсно варто запрошувати захисника. Також буде названа конкретна сума оплати. Після цього клієнти приймають рішення і відразу повідомляють його фахівцеві.

Якщо замовник в будь-якому випадку наполягає на виїзді, адвокат, незалежно від своєї думки, попросить дати йому адресу і скаже час, коли він точно буде на місці. Коли відбудеться зустріч, фахівець пред'явить свою посвідчення, швидко укладе спеціальний договір і видасть ордер на прийняті від вас фінансові кошти в рахунок оплати послуг. Якщо буде потрібно, він поставить низку інших питань. Зазвичай все це займає буквально пару хвилин. Звертайтеся, бажаємо удачі!

Теерміновий адвокат
Терміновий виклик адвоката 24 години на добу
від 5600 грн.
Строк: 30-60 хвилин
Результат: Ми під час встигнемо провести будь-процесуальна дія відповідно до закону
Необхідні документи:
Замовити
Відгуки

Оцінка обладнання на балансі компанії для продажу