Адвокатський запит

Останнім часом все більше людей змушені стикатися з такими ситуаціями, коли вони потребують отримання необхідної інформації, але їм відмовляють і не надають її. Основна мотивація такого рішення полягає в тому, що лише судові органи і поліція має право отримання необхідних відомостей. Як результат - людина опиняється в ситуації, коли у нього просто-напросто немає даних для доведення своєї правоти і передачі справи до судових інстанцій. В такому випадку обов'язково допоможе адвокатський запит.

Скористатися вищеописаної послугою рекомендується в нашій компанії. Її вартість починається від 200 грн., Термін створення запиту - 2 дня. Професійні фахівці підготують необхідні документи, листи, скарги та заяви, які вас давно турбували. Від клієнта також може знадобитися кілька документів.

Адвокатський запит - що це?

Юридичний запит є аргументованим письмовим зверненням адвоката в державні інстанції, установи та ряд інших інстанцій для отримання необхідних відомостей по типу документів або засвідчених копій, які потрібні, щоб захистити клієнтські інтереси, а саме, підготувати позов до суду, подати докази в суді. Кваліфікований фахівець оформити запит на основі чітких правових вимог, які у громадян не завжди виходить висловити правильно в письмовому або усному зверненні. Як показує практика, одержувачі запиту в основному не уникають відповіді і відповідають за законом.

Більш того, запит адвоката є також досить корисним документом в психологічному плані. Наприклад, отримуючи його, організація може швидко вирішити проблему громадянина, з якої він мучився вже тривалий термін. Крім усього іншого, у адвоката є додаткові права під час запиту різних документів. Відповідь на такий запит компанія або фізична особа може надавати протягом 5 робочих днів з дня його отримання паперу.

Іноді запит юриста Київ включає в себе занадто багато інформації і потрібно багато часу, щоб знайти її. В такому випадку на законодавчому рівні відводиться 20 робочих днів, щоб надати інформацію. Також передбачається відповідальність у тому випадку, якщо буде здійснений відмову про надання відомостей за запит.

Варто детальніше розглянути, що буде, якщо компанія відмовиться надавати інформацію на запит, несвоєчасно або неповно надасть її або ж дасть відомості, які не відповідають дійсність. В такому випадку буде накладена відповідальність, встановлена ​​на законодавчому рівні. Більш детально з нею можна ознайомитися в ст. 212-3 українського Кодексу про правопорушення адміністративного характеру.

Виходить, якщо запитувані відомості - це не секретна таємниця, адвокат точно має право затребувати її від будь-якого підприємства. Компанія, в свою чергу, може дати відмову фахівцеві, але трапляється досить рідко. В такому випадку у адвоката з'являться реальні причини для звернення до суду із заявою, в якому буде сказано, що підприємство відмовилося надавати відомості. Фактично, адвокатські документи, на які він не отримав відповідь - це реальне підґрунтя витребувати потрібну інформацію в судовому порядку. При цьому в суді враховується адвокатське звернення із запитом, його аргументи, а також пару причин, через які не вдалося отримати відповіді.

Нюанси співпраці з нами

Адвокатський запит зразок має на увазі складання документа на фірмовому бланку. Спеціаліст повинен підписати його і запевнити спеціальною печаткою. Навіть якщо ви хочете розкрити таємницю, наприклад, медичного характеру, ми також можемо допомогти вам. Наші співробітники готові надати комплексну консультацію, під час якої адвокат розповість про цікаві вас моментах. Буде швидко здійснено запрашіваніе і отримання відомостей від підприємств, громадян і компаній, в яких ви реально потребуєте.

Для отримання додаткової інформації про послугу рекомендується зв'язуватися з менеджерами і консультуватися з ними. Успіхів!

Адвокатський запит
Лист, заява, скарга
350 грн.
від 200 грн.
Строк: 2 днів
Результат: Підготовка професійними адвокатами запитів, заяв, листів, скарг з питань, які Вас турбують, з метою найоптимальнішого вирішення Вашої проблеми.
Необхідні документи: Индивідуальний пакет документів в залежності від характеру запиту
Замовити
Відгуки

Оцінка товарів для підтвердження митної вартості