Послуги адвоката

Теерміновий адвокат
Терміновий виклик адвоката 24 години на добу
від 5600 грн.
Строк: 30-60 хвилин
Результат: Ми під час встигнемо провести будь-процесуальна дія відповідно до закону
Необхідні документи:
Замовити
Договірна робота
від 100 грн.
Строк: 1 дня
Результат:
Необхідні документи:
Замовити
Адвокатський запит
Лист, заява, скарга
350 грн.
від 200 грн.
Строк: 2 днів
Результат: Підготовка професійними адвокатами запитів, заяв, листів, скарг з питань, які Вас турбують, з метою найоптимальнішого вирішення Вашої проблеми.
Необхідні документи: Индивідуальний пакет документів в залежності від характеру запиту
Замовити
Юридична консультація
500 грн.
від 250 грн.
Строк: 1 час
Результат: Юридичні консультації надають кваліфіковані адвокати, які мають багаторічний практичний досвід у сфері цивільного, сімейного, трудового, спадкового, господарського, корпоративного, банківського, податкового, земельного, трудового, кримінального права.
Необхідні документи:
Замовити

Послуги адвоката

Вкрай рідко в столиці, та й взагалі в нашій країні, можна зустріти людину, якій би в своєму житті не треба було вирішувати юридичні суперечки, постійно виникають в різних життєвих сферах. Навіть якщо ви - добропорядний громадянин, завжди знайдуться люди, які ущемляють законні права та інтереси і діючі протиправно.

Природно, зазвичай всі розбіжності вирішуються на місці, але коли конкретна сторона взагалі не бажає поступатися, конфлікт інтересів починає поступово переходити в юридичну площину. При цьому, мова може не завжди йти про судовий процес. Зазвичай послуги адвоката потрібні задовго до цього, коли ведеться переговорний процес.

Всім клієнта хочеться співпрацювати з пунктуальним, досвідченим, енергійним, сумлінним і уважним адвокатом, якому завжди можна довірити свою особисту таємницю. Без довіри між клієнтом і фахівцем точно не вийде розраховувати на успішне вирішення конфліктів і суперечок.

Послуги адвоката як реальний шанс захистити свої права

Замовити адвоката для того, щоб захистити свої інтереси - значить вже домогтися деякого успіху і правди. Основне завдання такого фахівця полягає у виключенні і мінімізації будь-яких зовнішніх ризиків, які негативно позначаються на діяльності компанії. Наприклад, нерідко виникають проблеми з контролюючими інстанціями, податковими, перевірками, конторами і так далі. Для вирішення конфлікту в вашу користь краще завчасно заручитися підтримкою досвідченого фахівця.

Консультація юриста Київ найчастіше потрібна саме представником бізнесу, які нерідко стикаються з вищеописаними ситуаціями. Як показує практика, практично завжди, якщо людина намагається вирішити конфліктний процес самостійно, він стикається з невдачею, витрачає масу зайвого часу, фінансових засобів і так далі. Люди, які користуються адвокатськими послугами, можуть вийти зі складної ситуації набагато швидше і з мінімальними втратами, а то і без них. Це дає переваги перед конкурентами і можливість стрімко розвиватися.

Навіть адвокат, ціна послуг якого вважається досить великий, не зможе гарантувати успіх судового процесу. По-перше, це порушує етику адвоката, а по-друге, рішення в конкретних суперечках може приймати суддя, а не адвокат. Досить часто під час судового процесу відкривається відкриваються нові обставини і несподівані неприємні подробиці. Тому чесний адвокат здатний розповісти клієнту про всі можливі випадки, в тому числі і негативних.

Далеко не всі запити клієнтів є здійсненними і часто трапляються ситуації, в яких не може бути прийнятного для клієнта рішення. Хороший адвокат може бачити своє завдання в тому, щоб допомагати клієнту розуміти, в якій ситуації він опинився і як з неї вийти.

Чому замовляти послуги адвоката краще саме у нас?

Вартість адвоката в нашій компанії вважається вкрай доступною. Але це далеко не всі переваги співпраці з нами. Ми можемо запропонувати вам співпрацю з фахівцями, які володіють глибокими правовими та економічними знаннями і підходять до ситуації комплексно. Також вони завжди тримають руку на пульсі - систематично моніторять законодавчі зміни, досліджують практику правозастосування.

Оплата послуг адвоката можлива декількома способами. Все зроблено для максимальної зручності клієнтам. Якщо вам не хочеться ризикувати своєю юридичною безпекою, найкращим виходом стане співпраця з досвідченим адвокатом.