Висновок (довідка) про можливість технічного поділу

Висновок (довідка) про можливість розділу нерухомості

 

У законодавчій базі України чітко зазначено, що майно, яке було нажито подружжям під час шлюбного союзу, належить їм обом і вони можуть спільно розпоряджатися з ним. Причому абсолютно не має значення, хто купував його, оскільки навіть якщо дружина займалася веденням господарства, доглядала за дітьми і боліла, не могла самостійно заробляти, вона все одно є повноправним власником частини того, що було придбано.

Сьогодні існує кілька способів, що дозволяють розділити спільно нажите майно. Мова йде про:

• Добровільний. Колишні чоловік і дружина добровільно ділять майно, яке було нажито під час шлюбного союзу. У разі поділу рухомого майна за типом меблів, побутової техніки домовленість можна оформити усно, а ось під час розподілу нерухомості потрібно письмова форма договору і обов'язкове посвідчення в нотаріальному агентстві.

• Судовий. Якщо добровільно розібратися з питанням розподілу майна не вийшло, доведеться звернутися в суд і подати позовну заяву, згідно з яким потрібно розділ спільно нажитого майна.

Також буде потрібно довідка про розподіл власності. Для її оформлення рекомендується звертатися в нашу компанію. Вартість документа починається від 2700 грн., Термін створення - 1 день. Результатом вважається готовий документ БТІ для реєстрації. Серед необхідних від клієнтів документів можна виділити свідчення, яке підтверджує право власності, особистий паспорт і РНОКПП.

Довідка про розподіл майна і її особливості

Розділ майна висновок робить кваліфікований фахівець з багаторічним досвідом роботи. Розірвання шлюбу - це часта процедура і практично при кожному розлучення з'являються спірні питання, що відрізняються майновим характером. Добре, якщо перед вступом у шлюб або під час союзу подружжя проаналізували всі моменти і підписали шлюбних контракт, в якому прописані права на майна. Також багато хто приходить до компромісу, який задовольняє обидві сторони.

Як показує практика, колишні чоловік і дружина рідко коли можуть врегулювати всі питання без сторонньої допомоги, тому часто і стикаються з проблемами, що стосуються розділу спільно нажитого майна. Природно, все це переходить в суд. Обов'язково потрібно юридичний висновок про майно, перш ніж звертатися до суду. Як вже говорилося раніше, її найближчими днями займається адвокат, без допомоги якого боку навряд чи визначаться і розберуться в законодавчих нюансах.

Щоб повноцінно і грамотно підготувати документ розділу нерухомості, фахівець повинен проаналізувати, як довго тривав шлюб чоловіка і дружини, за яких обставин купувалася нерухомість, які речі планують ділити клієнти і так далі. В результаті буде оформлена довідка висновок розділу власності, що включає в себе всі необхідні відомості.
 


Кращі умови співпраці з нашою компанією

Взяти висновок про можливість розділу житла можна в нашій компанії, яка здійснює свою роботу на підставі виданого державою сертифіката. Такий варіант вважається кращим у різними причинами.

Наприклад, у порівнянні з державними чиновниками наші фахівці дійсно зацікавлені в тому, щоб висновок був затверджений місцевою владою і державним реєстром з першого разу. Більш того, послуги надаються за договором і навряд чи буде вигідно кілька разів готувати однаковий документ.

Також присутній гарантія індивідуального підходу до всіх клієнтів. Більше не потрібно простоювати в чергах, фахівці призначать максимально зручний час і запропонують досить вигідні умови співпраці для обох сторін.
Що стосується розцінок на вищеописану послугу, то вони вважаються конкурентоспроможними. Якщо порівняти, як багато нервів і сил було витрачено для того, щоб самостійно отримати подібний документ, то людина зрозуміє наступне: вартість послуги у нас реально є низькою.

Хочете поставити додаткові запитання? Тоді телефонуйте менеджерам компанії і консультуйтеся з ними.

Висновок (довідка) про можливість технічного поділу
від 2700 грн.
Строк: 5 днів
Результат: Готовий документ з БТІ для реєстраційних дій в Україні
Необхідні документи: Свідоцтво про право власності, паспорт, РПНОКПП
Замовити
Відгуки

Експертна оцінка нерухомості в Києві: оцінка квартири для договору купівлі продажу у нотаріуса