Перевірка продавця нерухомості

Перевірка продавця нерухомості

Перевірка продавця нерухомості, Київ

Щоб вигідно придбати житло, або нерухоме майно іншого призначення, слід звернутися до фахівців, адже це справа вимагає ідеального знання ринку в певний момент, і професіоналізму найвищого ступеня. Саме через це, якщо є в планах придбати нерухомість, не варто вдаватися до самостійного пошуку і звертатися по приватних оголошеннях, яких є велика кількість не тільки на кожній дошці оголошень, а й в Інтернет просторі. Існує величезний ризик зіткнутися з шарлатанами, які обдурять і оком не моргнуть. А з огляду на той факт, що придбання квартири, особливо в Києві - серйозний крок, який вимагає величезних фінансових витрат, не варто економити кошти на послугах професіоналів, це просто нерозумно, адже, як відомо, скупий платить двічі.

Наша компанія захистить Вас від різного роду продавців, нечистих на руку, і від проблем, пов'язаних з придбанням нерухомого майна. З нами Ви купите приватний будинок або квартиру в столиці України на вигідних умовах, причому, Вам не треба буде витрачати безцінний час і нерви.

Як перевірити продавця квартири

Перш ніж перейти до оформлення попереднього договору купівлі-продажу квартири, покупець обов'язково повинен перевірити таку інформацію:

1) Документи (повноваження, довіреності), які були видані за межами України.

2) Повноваження за дорученням, якщо продається довіреною особою.

3) Перевірка справжності довірчих документів.

 4) Наявність психічних відхилень. Щоб уникнути проблем, а також визнання недійсності угоди, покупець повинен вимагати у продавця довідку, яка підтверджує, що його психічний стан в нормі. Звичайно, щоб уникнути ймовірності підробки або отримання такого паперу шляхом корупційних маніпуляцій, найкраще, прослідувати в психіатричну лікарню разом. Особливу увагу слід приділити особам похилого віку, це і зрозуміло.

5) Перевірити, чи перебуває продавець на обліку в психіатричній лікарні.

6) Дієздатність продавця, особливо, якщо він вже похилого віку. Законодавство України передбачає можливість невизнання угоди, якщо вона підписана суб'єктом, не здатним розуміти і усвідомлювати, що він робить. Причому, не обов'язково, щоб громадянина визнали недієздатним, буде досить того, що він був неадекватним в момент, коли підписувалися первинні документи. За рішенням суду, угода з такою людиною може бути визнана недійсною.

  1. Зібрати дані у друзів і сусідів.

Вище викладена, лише мала частина даних про індивіда, які слід зібрати, перш ніж купувати у нього нерухомість.

Чи треба перевірити продавця перед покупкою квартири

Перевірка квартири з юридичної точки зору - невід'ємна частина угоди з нерухомим майном. Саме цим і займаються покупці: перевіряють, скільки, і які особи прописані на житловій площі, які правовстановлюючі документи є у продавця. І практично ніхто не звертає своєї уваги на індивіда, що продає нерухомість, але ж буває так, що саме через вади особистості, угода може визнаватись недійсною, тому перевіряти особистість продавця обов'язково потрібно.

Ще один дуже важливий нюанс, який обов'язково варто враховувати - юридичний статус особи, яка продає квартиру, чи є у неї чоловік / дружина (залежно від статі). Якщо житлова площа - спільна власність, то для безпроблемного продажу буде необхідний документ, що підтверджує відсутність претензій чоловіка / дружини. І тут не грає особливої ​​ролі, на кого саме оформлене нерухоме майно.

Якщо продавець діє за дорученням, треба бути максимально уважним і зосередженим. Вивчіть повноваження, які прописані в довірчому папері, чи дає право він даній особі на підписання такого важливого договору і отримання фінансових коштів. Знайдіть контактні дані особи, яка видала довіреність, і особисто поспілкуйтеся з нею, встановіть законність документації.

В обов'язковому порядку, уважно вивчіть паспорт і ІІН продавця, перевірте, чи дійсний він, чи немає там помарок і виправлень, чи вклеєні фотографії, по закінченню певного віку. Слід пам'ятати, що паспорт дійсний, якщо всі фотографії вчасно вклеєні, інакше документ що засвідчує особу не буде дійсним. А проведення операції купівлі-продажу за недійсним паспортом призведе до судового розгляду, або ж призупинення реєстрації, а це може призвести до неприємних наслідків.

Ви хочете дізнатися, як перевірити продавця квартири, офісного приміщення / будівлі, приватного будинку або земельної ділянки? Звертайтесь в нашу організацію! Привітні і компетентні консультанти обов'язково допоможуть Вам з цим питанням!

Перевірка продавця нерухомості
Повна інформація з офіційних джерел
від 1000 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат: Об'єктивна інформація про фізичну особу - продавця нерухомості
Необхідні документи: Паспорт, ІПН (податковий номер)
Замовити
Відгуки

Оцінка квартири для банка

Наиболее распространенной причиной обращения к специалистам по проведению экспертной оценки является оценка квартиры. Необходимость в такой оценке возникает чаще всего в случае смены собственника – продаже или покупке квартиры, когда стороны хотели бы точно оценить действительную стоимость объекта жилой недвижимости.

Наталья