Інформаційна довідка БТІ

Інформаційна справка з БТІ

Довідка БТІ сьогодні вважається досить затребуваним документом серед жителів столиці. Самостійно оформляти його не особливо просто, тому багато хто воліє зв'язуватися зі спеціалізованими компаніями, в яких фахівці знають толк у своїй справі і можуть бути допомогти.

Довідка-характеристика БТІ необхідна для того, щоб здійснювати певні дії, що стосуються нерухомості. Йдеться про оформлення прав власності на об'єкти за типом квартири, будинку, гаража, приміщень нежитлового типу і так далі. Сам по собі процес вважається простим, але вимагає значної кількості вільного часу. Коли люди бачать велику чергу, то розуміють, що куди краще зв'язуватися зі спеціалізованими фірмами і співпрацювати з ними. Наша компанія, наприклад, пропонує оформлення документа приблизно за 1 день. Клієнту буде потрібно надати певні папери, з повним списком яких можна ознайомитися, зателефонувавши менеджерам компанії.

Специфіка інформаційної довідки з БТІ

Документи в БТІ для замовлення інформаційної довідки включають в себе:

• запит від нотаріального агентства або служби реєстрації;
• оригінал любо копію правоустановчої паперу;
• паспорт замовника.

Якщо у клієнта немає правовстановлюючого документа, підійде і запит від нотаріального агентства, реєстраційної служби та особистий паспорт громадянина України.

Також багато часто задаються наступним питанням: чи може довідки БТІ терміново оформити іншу особу? Так, але для цього попередньо знадобиться зробити нотаріальну довіреність. В такому випадку з собою варто взяти копію і оригінал довіреності. Взяти інформаційну довідку може особа, яка зробила замовлення на виготовлення документа. Потрібно буде пред'явити особистий паспорт, а також квитанцію про сплату.

У 2010 році виписка з БТІ, а саме, процедура її отримання зазнала деяких змін. Наприклад, попередньо знадобиться зареєструвати майно в спеціальному реєстрі для інвентаризації, якщо з попередньої операції по інвентаризації пройшов рік. Навіть якщо нерухомість успішно зареєстрована в електронному державному реєстрі, перед отриманням паперу потрібно буде провести інвентаризацію об'єкта, визначивши його технічні характеристики. Таку процедуру не буде потрібно проводити лише в тому випадку, якщо з моменту останньої пройшло не більше 30 днів.

Куди краще звернутися?

Існує кілька шляхів отримання вищеописаної паперу. Деякі оформляють довідку самостійно, а інші задіють сторонню організацію. Потрібно вибрати для себе оптимальний варіант - довірити отримання документа професіоналам, які знають, які документи потрібні для БТІ і що потрібно для якнайшвидшого оформлення. Завдяки експерту клієнт зможе забути про труднощі, які часто виникають при отриманні виписки. Будуть надані безкоштовні консультації, а також гарантується повноцінне супровід на будь-якому етапі співпраці.

Основне завдання експертів нашої компанії полягає в тому, щоб збирати, оформляти необхідні документи, подавати їх до відповідних інстанцій і отримувати довідки-характеристики. Фахівці зарекомендували себе в якості профі в питаннях, пов'язаних з оформленням і отриманням юридичної дозвільної документації. Поставлені завдання виконуються в оперативному режимі і «під ключ», про що говорять клієнтські відгуки. Тепер можна скористатися можливістю оформлення замовлення в режимі онлайн.

БТІ сервіс передбачає співпрацю в кілька етапів. Спочатку потрібно відвідати офіс нашої компанії, укласти договір і оформити інформаційну довідку. Далі відбувається оплата послуг згідно з договором про оформлення документа. Потім клієнт може забрати папір і визначитися, чи потрібні йому інші послуги, що надаються співробітниками. Скільки коштує довідка з БТІ? Її вартість починається від 1500 грн.

Інформаційна довідка БТІ
Довідка з КП Київське міське бюро технічної інвентаризації
від 1500 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат: Офіційна довідка з КП Київське міське бюро технічної інвентаризації
Необхідні документи: Нотаріальний запит, право власності на об'єкт нерухомого майна, паспорт, ІПН (податковий номер) власника
Замовити
Відгуки

Довідка з БТІ + техпаспорт на нежитлове приміщення (довідка про можливість розділу)