Довідки та перевірки

Інформаційна довідка БТІ
Довідка з КП Київське міське бюро технічної інвентаризації
від 1500 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат: Офіційна довідка з КП Київське міське бюро технічної інвентаризації
Необхідні документи: Нотаріальний запит, право власності на об'єкт нерухомого майна, паспорт, ІПН (податковий номер) власника
Замовити
Перевірка продавця нерухомості
Повна інформація з офіційних джерел
від 1000 грн.
Строк: від 1 го дня
Результат: Об'єктивна інформація про фізичну особу - продавця нерухомості
Необхідні документи: Паспорт, ІПН (податковий номер)
Замовити
Перевірка документів на квартиру
Квартира, Будинок, Нежитлове
від 2100 грн.
Строк: від 2 х днів
Результат: Об'єктивна інформація стосовно нерухомого майна
Необхідні документи: Свідоцтво про право власності, паспорт власника (копії)
Замовити
Висновок (довідка) про можливість технічного поділу
від 2700 грн.
Строк: 5 днів
Результат: Готовий документ з БТІ для реєстраційних дій в Україні
Необхідні документи: Свідоцтво про право власності, паспорт, РПНОКПП
Замовити
Довідка Ф 3
від 0 грн.
Строк:
Результат:
Необхідні документи:
Замовити

Довідки та перевірки

Сьогодні довідки БТІ дійсно є неймовірно затребувані документи серед столичних жителів. Самостійно оформляти їх не особливо легко, тому багато хто звертається в спеціалізовані компанії, в яких фахівці розбираються в цій області і обов'язково допоможуть.

Які довідки ви зможете оформити у нас?

Ми пропонуємо не тільки зробити довідку Київ, але також провести певні перевірки. Наприклад, досить затребуваною вважається перевірка продавця нерухомості. Для вигідної покупки житла або нерухомого майна іншого призначення краще зв'язуватися з перевіреними фахівцями, оскільки ця сфера має на увазі ідеальні пізнання в ринку і наявність професіоналізму найвищого ступеня. Якщо в планах присутній покупка нерухомості, краще не займатися самостійним пошуком і не дзвонити по приватним оголошенням. Кращий вихід в такій ситуації - співпраця з грамотними співробітниками нашої компанії, які зроблять все на вищому рівні.

Також персонал готовий здійснити перевірку документів на квартиру. Всі люди прекрасно розуміють, наскільки серйозною процедурою вважається угода купівлі-продажу. Вона вимагає максимальної уваги, граничної зосередженості, оскільки будь-яка помилка при оформленні документації призведе до серйозних проблем. Багато людей взагалі поняття не мають, як грамотно оформляти такі угоди і що за документи потрібні продавцеві, тому радимо зв'язуватися з нами і отримати інформативні консультації.

Отримати довідку про можливість розділу майна також можна у нас. В українському законодавстві прописано наступне: нажите подружжям майно належить їм обом і у них є можливість спільно користуватися ним. Причому абсолютно не важливо, хто купував, а хто доглядав за дітьми. У будь-якому випадку, навіть господиня, що не заробляє грошей, буде повноправним власником чогось, купленого під час шлюбу.

Багато хто бажає зробити довідку Київ про склад сім'ї. Вона містить інформацію про кожного з членів сім'ї, прописаних в одній житловій площі. У папері також присутні відомості про причини її отримання. Уже в залежності від цього і буде визначена її форма.

Чому краще звертатися саме до нас?

Зараз є кілька способів замовити довідку БТІ. Частина людей вважають за краще самостійне оформлення, інші ж часто зв'язуються зі спеціалізованими компаніями. Для себе краще підібрати оптимальним варіант, а саме, почати співпрацю з досвідченими професіоналами у своїй галузі. Експерт допоможе людині позбутися від усіх труднощів, з якими часто доводиться стикатися під час отримання виписки. Можна буде розраховувати і на надання безкоштовних консультацій, а також на супровід на всіх етапах співпраці.

Основне завдання експертів нашої фірми полягає в зборі та оформленні потрібних документів, подачі їх до відповідних інстанцій і отриманні довідки-характеристики. Фахівці змогли зарекомендувати себе як справжні професіонали в питаннях, які стосуються оформлення і отримання юридичної дозвільної документації. Поставлені завдання можна виконати досить оперативно, про це свідчить маса позитивних відгуків. Вартість довідки БТІ вважається демократичною і приємно здивує всіх клієнтів. Якщо у вас залишилися додаткові питання, обов'язково зв'язуйтеся з менеджерами і консультуйтеся з ними. Успіхів!